Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Říjnový TOTEMový rozcestník

Máme tu podzim! A s ním spoustu krásných zážitků (pro oči i pro duši), které vám jiné roční období přinést nemůže. Navíc, podzimní čas si můžete zpestřit některou z akcí říjnového TOTEMového rozcestníku…

celý článek

Žádné zbytky, spíše poslední perličky. Která je ta vaše?

Promeškali jste zápisy do pravidelných TOTEMových aktivit nebo jste se jen ještě nerozhodli, čím si zpestřit volný čas? Podívejte se, v kterých aktivitách vám ještě můžeme nabídnout posledních pár volných míst.

celý článek

Předvánoční čas v Římě

Tento týden se rozbíhá přihlašování na zájezd do adventního Říma, který TOTEM, z.s. pořádá ve spolupráci s CK Pohoda, s.r.o. ve dnech 9.-12.12.2017.

celý článek

Podzim na TOTEMové zahradě

Podzim může být ve znamení plískanic, ale když jste ve společnosti správných lidí, ani plískanice vám náladu nezkazí. Rádi bychom vás pozvali na několik zajímavých zahradnických akc0, íkteré ještě teď na podzim chystáme.

celý článek

Třetí festival je tu!

Po dvou letech opět chystáme Třetí festival - dvoudenní setkání „třetí generace“, která má na festivalu příležitost vzájemně se podělit o své úspěchy v uměleckých, kulturních a spolkových činnostech, jimž se dlouhodobě věnují. Letošní ročník je už šestým v pořadí...

celý článek

ADETO na Dni seniorů na Doubravce nejen s tancem

1. října je Mezinárodní den seniorů a taneční skupina ADETO z TOTEMu přijela potěšit vrstevníky do doubraveckého nákupního centra.

celý článek

1 2 3 ... 25 Další »

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz