Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Společnost innogy letos podpoří Třetí festival

Částka 60.000 Kč směruje na třídenní festival seniorských uměleckých souborů, který plánujeme na začátek října 2019. Jsme rádi, že skvělý Třetí festival zaujal nejen 220 přihlášených účastníků, ale i nadační komisi.

celý článek

Veganské vaření v TOTEMu

Co je veganství a proč se lidé stávají vegany? Jak se vaří chutné veganské recepty bez masa, mléka a vajec? Právě to jsme si vyzkoušely poslední květnový týden ve veganském kuchařském workshopu...

celý článek

Sousedský jarmark už po šesté

Máme za sebou další ročník sousedské slavnosti, Sousedský jarmark, jednoho z ohnisek oslav Evropského dne sousedů, tentokrát s podtitulem Pod střechou je všední život barevnější.

celý článek

Za "jádrem" na Vysočinu

Už čtvrtým rokem se schází "akademická" skupinka, aby se dozvídala všechno důležité o jaderné energii. Přednášky každoročně doplňují exkurze, které účastníky kurzu zavedou tam, kde si teorii mohou doplnit o nahlédnutí do praxe.

celý článek

Páteční podvečer v TOTEMu...

...nejdříve jsme otevřeli divadelní sál a nechali se pohltit atmosférou scénického čtení klubu Světlonoš(ž)ky. Pak divadlo vystřídala jiná tvůrčí činnost a my se pustili do výroby jarních věnců...

celý článek

I ptáci mají svůj TOTEM

Mezi ptačími budkami v plzeňské zoo, které se místním volně poletujícím ptáčkům nabízejí k bydlení a rodinnému životu, už měsíc můžete najít i takovou, která má na sobě cedulku „TOTEM“.

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz