Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Dubnový TOTEMový rozcestník

S přibývajícím slunečním svitem a pozvolným oteplováním můžeme stále častěji zaslechnout radostné prozpěvování našich malých opeřených sousedů. A kdo by neměl rád ptačí trylkování po dlouhé zimě...

celý článek

Proč je dobré trénovat paměť?

V úterý 12.3.2019 proběhla v TOTEMu v Bolevci přednáška Trénování paměti v rámci Národního týdne trénování paměti, který každoročně pořádá Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging.

celý článek

Language Café s příběhem

Včera se zdmi TOTEMu opět rozléhaly všechny světové jazyky v rámci už známé jazykové kavárny. Od klasických jazyků až po ty exotické. Atmosféra byla jako vždycky naprosto dokonalá - kdo nezažil, musí přijít!

celý článek

Pozvánka pro ženy, které chtějí být „in“

Pozvánka pro ženy, které chtějí být „in“

Pokud patříte mezi ženy, kterým záleží na sobě, na vlastním osobním růstu a sebevzdělávání, můžete využít příležitosti zúčastnit se konference Excellentní žena...

celý článek

Na skok do zoo

Po dvou nevlídných větrných dnech s přeháňkami nám počasí ukázalo svou slunečnou tvář, a tak i předjarní komentovaná prohlídka plzeňské zoo, na kterou jsme za odměnu pozvali lektory TOTEMových aktivit, dostala přepychový sluníčkový náboj.

celý článek

Jazda z Pomyslami

Dnes, v úterý 5.3.2019, bylo v TOTEMu opět rušno. Kromě seniorů, se tu sešli pedagogové na pohybový seminář, maminky s dětmi v mateřském klubu a velký sál v domě zaplnila návštěva z Dobrovolnického centra RADKA z Kadaně.

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz