Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Mezi neobyčejnými rostlinami z cizích krajů

Při březnové „akademické“ návštěvě v plzeňské zoo jsme tentokrát svoji pozornost místo na zvířata zaměřili na rostliny a povídali si o těch cizokrajných: o orchidejích, kaktusech, sukulentech a masožravkách.

celý článek

Záhada utopené sošky z parku

Poobědový čas posledního únorového dne trávili účastníci Akademie třetího věku, kurzu Putování po Plzni v TOTEMových „lavicích“ a jejich „učitelem“ byl Mgr. Miroslav Brabec, starosta MO Plzeň 1.

celý článek

Zahradnický a kuchařský workshop MINIZELENINA A SMOOTHIE

Hledáte pro sebe ten správný start energie? Máme pro vás jednoduchou cestu, která je kromě jiného i prima zábavou bez ohledu na věk.

celý článek

Někdy je třeba dostat pohlazení...

Jinak... Každý den je třeba dostat pohlazení. A jedno takové jsme dostali my všichni, kdo jsme přišli první březnovou středu na koncert komorního sboru KOST a jeho hostů.

celý článek

Březnový TOTEMový rozcestník

Příroda po dlouhé zimě pomalu ožívá, ve vzduchu je cítit jaro, užíváme si víc světla i radostný zpěv ptáků. Snad by tedy nemuselo platit ono rčení, které nás v březnu žene za kamna…

celý článek

Výstava na plzeňské radnici

V krásných prostorách mázhausu plzeňské radnice máme v současné době výstavu dvou fotografických projektů, 52 týdnů a FotoDialog, které byly realizovány v TOTEMu v letech 2015 a 2016.

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz