Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Adventní TOTEMový rozcestník

Plamínek první svíčky na adventním věnci oznamuje začátek adventu. To, jak tenhle čas příprav a těšení se na Vánoce prožijeme, záleží jen na nás. Můžeme podlehnout předvánočnímu shonu, nebo...

celý článek

Hledáme náhradní babičky...

Je Vám 55 + a máte ráda děti? Dokážete a chcete pomáhat? Staňte se Náhradní babičkou!

celý článek

Hravá kavárna

Přijďte si užít hravé odpoledne, poznat nové přátele, dozvědět se něco nového, vychutnat kávu a báječnou atmosféru v listopadové Hravé kavárně... Můžete tak přijít s rodinou či přáteli nebo úplně sami a zahrát si některou z připravených aktivit.

celý článek

A TOTEM jsme provoněli skořicí...

Vánoce jsou ještě daleko, přesto to 8.11.2017 v TOTEMu vonělo skořicí. Na prvním ročníku Džemování se sešlo dvanáct lidí, kteří přišli společně sdílet buď rodinné recepty, nebo žhavé novinky ve výrobě marmelád, džemů a čatní...

celý článek

„JEDEME DÁL“ počasí neřeší a vesele pochoduje kolem rybníků

Vyrazila jsem pozeptat se pondělních skupin, co že je motivuje chodit i nevlídném počasí… Byla jsem překvapená, že nevlídnost vnímáme pouze my za okny uvnitř domů.

celý článek

Listopadový TOTEMový rozcestník

S každým dalším dnem se člověk rád víc zachumlá, aby na něj nemohla zima, vítr sfoukává poslední listy ze stromů a slunce se tak snadno nedostane z oblačných peřin. Kdo nechce v listopadu podlehnout chmurám, může přijít do TOTEMu!

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz