Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

Kreativní podzimní prázdniny v TOTEMu

29. – 30.10.2019

Všechny pro tvoření zapálené děti ve věku od sedmi let a dospělé bez ohledu na věk zveme během podzimních prázdnin na kreativní tvoření do TOTEMu.

celý článek

Za krásami babího léta vlakem, autobusem, pěšky

aneb vycházky s TOTEMem v září. Mohli jste se s námi vydat na Krásnou vycházku do Krásného Dvora, na nedělní výlet s Evou z Chotěšova do Merklína, s Akademií třetího věku zase na vrch Kolešovka nebo třeba zapracovat na kondici s Jedeme dál...

celý článek

Krajem Panenky Skákavé

I letos jsme se na začátku nové sezóny vypravili na tradiční „putovací“ zájezd do míst, která jsou něčím zvláštní, krásná nebo zajímavá, ale kam není snadné se jen tak dostat. Tentokrát jsme se vypravili za Panenkou Skákavou.

celý článek

Říjnový TOTEMový rozcestník

Tenhle měsíc nám nadělí spoustu podzimních radostí a krás. Žasneme nad záplavou barev ve větvích stromů, pod nohama nám začíná šustit spadané listí, v kapsách si střádáme kaštany nebo listujeme v TOTEMovém rozcestníku...

celý článek

Posledních pár míst v TOTEMových kurzech a klubech

Je po zápisech v Bolevci a začíná nová TOTEMová sezóna, tentokrát již 21.! Zmeškali jste zápisové dny nebo pro sebe hledáte nějakou novou aktivitu? Nabízíme posledních pár míst pro dospělé i děti!

celý článek

Volná místa

v pravidelných TOTEMových aktivitách 2019/2020

Po proběhlých zápisových dnech pro stávající klienty (6. a 9.9.2019) jsme pro vás připravili přehled volných míst v pravidelných TOTEMových aktvitách.

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz