Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality


Aktuality

I TOTEMoví dobrovolníci jiskří

O čem to mluvím? Ve čtvrtek 31.10.2019 se mezi zdmi Kreativní zóny DEPO2015 sešly desítky dobrých duší. Lidí, kteří věnují část svého volného času druhým. A někdo z jejich blízkých, kolegů, kamarádů je nominoval na cenu Křesadlo.

celý článek

Sázení narcisek s dětmi ze 7. MŠ

Každé pondělní dopoledne ožívá TOTEM křikem malých dětí ze školky, které k nám pravidelně docházejí na zahradu na terase. Tentokrát se děti společnými silami postaraly o to, aby zahradu (a nejen ji) zjara ozdobily květy narcisek.

celý článek

Halloweenská generálka v TOTEMu

S předstihem si v TOTEMu můžete užít skvělou halloweenskou zábavu. Bude to veselé odpoledne v lehce strašidelném duchu. Čekají na vás soutěže, tvoření a hudba, která vám roztančí střevíce...

celý článek

Vládci nebes

Po letní přestávce jsme se zase s radostí vrátili do plzeňské zoo, abychom pokračovali s dalším seznamováním (nejen) se zvířaty v rámci kurzu A3V Zoo jinak. Tenhle školní rok jsme zahájili setkáním se sokolníkem a jeho opeřenými svěřenci.

celý článek

Kreativní podzimní prázdniny v TOTEMu

29. – 30.10.2019

Všechny pro tvoření zapálené děti ve věku od sedmi let a dospělé bez ohledu na věk zveme během podzimních prázdnin na kreativní tvoření do TOTEMu.

celý článek

Za krásami babího léta vlakem, autobusem, pěšky

aneb vycházky s TOTEMem v září. Mohli jste se s námi vydat na Krásnou vycházku do Krásného Dvora, na nedělní výlet s Evou z Chotěšova do Merklína, s Akademií třetího věku zase na vrch Kolešovka nebo třeba zapracovat na kondici s Jedeme dál...

celý článek

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz