Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality / Senioři mají svůj den a my jsme byli a budeme u toho!


Senioři mají svůj den a my jsme byli a budeme u toho!

Mezinárodní den seniorů  1. října je věnován našim maminkám, tatínkům, babičkám a dědečkům, je to den, který ukazuje na to, že každý stárneme a že záleží z velké části na nás, jak. Naladění, psychika, práce na sobě, pohyb, trávení času s přáteli,... - tohle a mnohem víc ovlivňuje kvalitu života, který žijeme.

K oslavám se přidala i TOTEMová seskupení. V dopoledním čase zahrála Seniorkapela v Domově Harmonie v Mirošově a zpestřila klientům zařízení čas muzikou jejich mládí. Odpoledne se zase taneční skupina ADETO začlenila v doubraveckém OD Centrum do bohatého programu, který připravil městský obvod Plzeň 4 a který naše pobočka TOTEM Doubravka obohatila jak informačním stánkem, tak výtvarnou dílnou nejen pro seniory. Seniorská taneční skupina ADETO pro diváky připravila sestavu „Love me“ v rytmu bachaty a choreografii ve španělských rytmech s vějíři.

Příští týden 8.10. zajišťují TOTEMáci kulturní program pro línské seniory, program začíná v 15.00 hod. v místním kulturním domě. Diváky čeká vystoupení Jamáčku, Seniorkapely a v mezičase je rozproudí latinsko-americkými rytmy ADETO.

 

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz