Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality / Tanec je záležitost srdce, ne věku


Tanec je záležitost srdce, ne věku

Unikátní taneční camp v Plzni bude hostit tanečníky a tanečnice z České Republiky a Slovenska!

Ve dnech  14. – 18.7.2018 pořádá TOTEM, z.s. nevšední akci Taneční camp 2018 aneb Tanec je záležitost srdce, ne věku. Taneční camp je určený pro seniorské tančící skupiny. Účastníky čeká 5 dní, 5 workshopů vedených profesionálními lektory, prohlídka či exkurze v Plzni, společenský večer a doprovodný program.

Smyslem kempu je, aby se taneční soubory z České Republiky a Slovenska sešly, vzájemně poznaly, užily si společný čas, naučily se něco nového, získaly inspiraci, aktivně si odpočinuly, kulturně se vyžily, ukázaly, co kdo umí, a společně vytvořily taneční číslo, které bude součástí programu divadelního festivalu Za dveřmi je divadlo, který probíhá ve stejném datu v Plzni.

Chcete zažít alespoň část z pohledu diváka? Přijďte na společenský večer 16.7.2018 od 19:00 hod. do Sokolovny Bolevec, kde se účastníci kempu a lektoři představí se svými vystoupeními. Program podrobněji na plakátku níže. Bude na co koukat!

Chcete se zúčastnit osobně? Podívejte se na promo video, naučte se sestavičku a přijďte 17.7.2018 před 19. hodinou do Mlýnské strouhy. Budou se dít velké věci!

 

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz