Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Aktuality / Že v TOTEMu v létě „chcípnul pes“?


Že v TOTEMu v létě „chcípnul pes“?

Ano, může se to zprvu zdát, protože první na co po vstupu narazíte, bude fenka Mája chladící se v leže na boku o studené dlaždice na podlaze. Jenže hned o pár kroků dál se hraje pingpong, vedle zkouší country duo Old boys a v ateliéru (kde je v tomto horku stále příjemně) se trénuje paměť s Janou Pittnerovou. Do toho všeho o patro výše probíhá čištění koberců a židlí, přestavují se učebny a děvčata z kanceláře administrují proběhnuté projekty a připravují aktivity na nový rok. Stále se něco děje, to potvrdila středa 2. srpna.  Na ni navazuje čtvrtek, kdy se sešly ženy milující tanec a na ukázkové hodině LATINO klubu si zatancovaly v rytmu latinsko-amerických tanců cha-chy a zouku. V pátek si tu dělá mimořádnou zkoušku Seniorkapela a rozeznívá dům veselými melodiemi a trénuje na novou sezónu.

A co nás čeká v nejbližší době? Podívejte se do TOTEMového rozcestníku, pár místeček na chystaných akcích ještě jistě najdete.

A my, TOTEMový tým, pracujeme na tom, aby se Vám tu čas trávil příjemně, smysluplně, zkrátka aby Vás to u nás bavilo! Proto máme pro klienty od 7.8. – 11.8.2017 zavřeno a intenzivně na přípravách pracujeme. Informace o nové sezóně budou už 21.8.2017 na webových stránkách, vývěskách a na recepci TOTEMu. Těšíme se, co vy?

 

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz