Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Dobrovolnictví


Aktuality

Mentoringové programy pro podporu dětí, které to nemají na startovní čáře života lehké

TOTEMové mentoringové programy nabízejí dětem pomoc, podporu, péči, parťáctví = přátelství... prostě čas pro kamarádství a spoustu společných zážitků...

celý článek

20 kapek za TOTEM

V týdnu od 14.1.2019 do 18.1.2018 už posedmé TOTEMoví dobrovolníci věnovali to nejcennější pro ty, kteří potřebují darovanou krev k záchraně nebo zlepšení svého života. 

celý článek

Doučování v TOTEMu

Jde ti angličtina, matematika, nebo český jazyk a chtěl/a bys pomoci dětem, kterým to tak dobře nejde? Zapoj se do programu DOUČOVÁNÍ a staň se parťákem kluka nebo holky, kteří na tvoji pomoc čekají.

celý článek

Staň se podporou Radce

Chtěl bys být parťákem někomu, kdo to vážně potřebuje? Podporovat ho a posouvat v životě? Staň se dobrovolníkem dvanáctileté Radce, která trpí dětským autismem. Strávit jednou týdně čas s někým, kdo má podobné zájmy, by pro ni bylo velkým přínosem.

celý článek

Kamarádka pro Aničku

Anička navštěvuje první stupeň základní školy. Je to malá holka, která by potřebovala kámošku, nebo kamaráda, který by jí rozveselil a strávil s ní hezký čas.

celý článek

Hledáme dobrovolníky do našich spolupracujících organizací

Dobrovolníkem může být každý, kdo chce ze své dobré vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu vykonávat činnost ve prospěch jiných lidí.

celý článek

Více aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz