Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Dobrovolnictví


Aktuality

Čeká nás Duhová cesta

Již 8.5 2018 nás čeká oblíbená TOTEMová akce Duhová cesta - asi 4 km dlouhá zážitková trasa s úkoly pro děti. Hledáme pomocníky, kteří by se chtěli zapojit a podpořit organizaci a chod celé akce.

celý článek

Hledáme dobrovolnici pro roční dítě

Měla byste od března čas a chuť v Plzni - Božkově zabavit malé dítě v době, kdy se mu nebude moci věnovat jeho maminka (jednou za dva týdny v pondělí od 18.30 do 20.00 hod.)?

celý článek

Hledáme dobrovolníky pro občasnou výpomoc v klubu Kafíčko

Naše „kafíčková“ dobrovolnice čas od času potřebuje pomoc s obsluhou klientů při koncertech, přednáškách, vernisážích...

celý článek

Hledáme kamaráda pro malého chlapce

Chtěl(a) byste se věnovat malému školákovi, který potřebuje procvičovat čtení, psaní a sluchové rozlišování? Kromě toho byste mu mohl(a) pomoci s tréninkem průbojnosti a zvyšováním sebevědomí...

celý článek

Hledáme dobrovolníky do našich spolupracujících organizací

Dobrovolníkem může být každý, kdo chce ze své dobré vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu vykonávat činnost ve prospěch jiných lidí.

celý článek

Půlmaraton Plzeňského kraje potřebuje dobrovolníky

Staň se dobrovolníkem na Krajském půlmaratonu Plzeňského kraje v sobotu 21.4.2018! Hledáme dobrovolníky, kteří by měli chuť pomoci s organizačními věcmi a navigováním běžců na trati.

celý článek

Více aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz