Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Dobrovolnictví / Aktuality


Aktuality

Kapka krve za TOTEM

Máme DOBRO v krvi, šíříme ho DOBROvolně! Kdo se k nám v následujícím týdnu přidá a zamíří darovat krev na Transfuzní oddělení FN Plzeň?

celý článek

Doučování malé školačky

Malá školačka, která od září nastupuje do 2.třídy potřebuje Vaši pomoc. Hledáme někoho, kdo ji podpoří a doučí, co je třeba.

celý článek

Pomůžete vyplnit samotu?

TOTEM, z.s. hledá  pro dívku s Downovým syndromem empatického, psychicky odolného dobrovolníka (dobrovolnici), který by jednou za týden pomohl dívce vyplnit samotu...

celý článek

Podpoříte školáky?

Chcete dělat něco, co má smysl, a máte 2-3 hod. volného času týdně? Začíná školní i TOTEMový rok a dveře a telefony se u nás nezastaví - rodiče hledají pro své děti někoho, kdo by je doučoval, nebo třeba staršího kamaráda (Pět P).

celý článek

I TOTEMoví dobrovolníci jiskří

O čem to mluvím? Ve čtvrtek 31.10.2019 se mezi zdmi Kreativní zóny DEPO2015 sešly desítky dobrých duší. Lidí, kteří věnují část svého volného času druhým. A někdo z jejich blízkých, kolegů, kamarádů je nominoval na cenu Křesadlo.

celý článek

Vozíčkáři potřebují pomoc

Hledáme dobrovolníka, který by pomohl při při svozu a rozvozu vozíčkářů z Plzně do Třemošné. Pomoc se týká manipulace se zavazadly a pomůckami vozíčkářů...

celý článek

1 2 3 ... 25 Další »

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz