Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Dobrovolnictví / Aktuality


Aktuality

Doučování v TOTEMu

Jde ti angličtina, matematika, nebo český jazyk a chtěl/a bys pomoci dětem, kterým to tak dobře nejde? Zapoj se do programu DOUČOVÁNÍ a staň se parťákem kluka nebo holky, kteří na tvoji pomoc čekají.

celý článek

Staň se podporou Radce

Chtěl bys být parťákem někomu, kdo to vážně potřebuje? Podporovat ho a posouvat v životě? Staň se dobrovolníkem dvanáctileté Radce, která trpí dětským autismem. Strávit jednou týdně čas s někým, kdo má podobné zájmy, by pro ni bylo velkým přínosem.

celý článek

Kamarádka pro Aničku

Anička navštěvuje první stupeň základní školy. Je to malá holka, která by potřebovala kámošku, nebo kamaráda, který by jí rozveselil a strávil s ní hezký čas.

celý článek

Hledáme dobrovolníky do našich spolupracujících organizací

Dobrovolníkem může být každý, kdo chce ze své dobré vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu vykonávat činnost ve prospěch jiných lidí.

celý článek

Dobrovolník a kamarád

Hledáme dobrovolníka nebo pár dobrovolníků, kteří by se jednou týdně věnovali malým sourozencům. Hledáme někoho, kdo by měl jednou týdně čas vzít chlapce (8 a 5 let) ven nebo třeba na hippoterapii místo maminky.

celý článek

Parťák pro malého chlapce

Míša trpí poruchou autistického spektra, je to ale velký pohodář. Hledáme pro něj kamaráda, který by ho jednou týdně vzal ven, nebo mu zpříjemnil odpoledne zajímavou aktivitou.

celý článek

1 2 3 ... 25 Další »

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz