Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / O nás / Podporují nás


Podporují nás

Děkujeme všem, kteří financemi, darem či službou dlouhodobě podporují chod Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z.s.

 

Evropská unie

 

 

 

 

 

Státní správa

 

 
     
 

 

 

 

Veřejná správa

 

     

 

 

       
   

 

 

       
       

 

 

 

 Nadace a nadační fondy

 

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. Je jádrem rozsáhlé skupiny firem – Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení a mnoha dalších činností souvisejících s výrobou elektřiny.

 

 

„Dáváme lidi do pohybu“

Vizí NROS je společnost odpovědných, aktivních jednotlivců, kteří jsou sami nebo v dobrovolně vytvářených společenstvích schopni ovlivňovat věci veřejné a upevňovat demokratické hodnoty, občanská práva a svobody, prosazovat toleranci, projevovat solidaritu a podporu sobě navzájem. NROS jako své základní poslání chápe podporu organizací občanské společnosti tak, aby byly schopné přispívat k prosazování této vize. Tuto roli NROS naplňuje financováním, propojováním a slaďováním zájmů, vzděláváním a profesionalizací organizací občanské společnosti nebo jednotlivců, protože je považuje za důležitý předpoklad pro udržení demokratických hodnot v národním, ale i celoevropském měřítku.

Program Pomozte dětem 

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, který pořádá NROS společně s Českou televizí. Přináší přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku v celé České republice.

 

 nové logo od r. 2016

Nadační fond Zelený poklad vznikl v roce 1999 jako nástupce Nadace životního prostředí města Plzně - Zelený poklad, zřizovatelem je město Plzeň.

Posláním Nadačního fondu Zelený poklad je pomáhat nevládním neziskovým organizacím, školám a dalším subjektům v péči o životní prostředí s důrazem na projekty zaměřené na ekologickou výchovu nejen dětí a mládeže, ale i široké veřejnosti. Další informace najdete www.zelenypoklad.org

 

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná jak na drobné klienty, tak na malé a střední firmy i na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Její kořeny sahají až do roku 1825. Na tradici českého a později československého spořitelnictví navázala v roce 1992 Česká spořitelna jako akciová společnost. Finanční skupina České spořitelny je počtem přes 5,3 milionu klientů největší bankou na trhu.

 


         

Nadace Partnerství existuje již od roku 1991 a za více jak dvacet let se z ní stala největší česká environmentální nadace. Jaké je její poslání? V Nadaci Partnerství pomáhájí lidem pečovat o životní prostředí.

Zelené oázy - grantový program Nadace Partnerství a společnosti MOL  podporuje projekty zejména v urbanizovaném prostředí nebo v jeho těsné blízkosti, které přispívají k obnově přírodně a kulturně hodnotných lokalit, a to s aktivním zapojením veřejnosti.

Pomozte vrátit přírodu do měst a obcí. Vytvářejte s námi zelené oázy!


 

 

 

 

 Firemní a individuální dárci

 

 

 

Ve tříhvězdičkovém Hotelu Ibis je pro Vás připraveno 130 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, telefonem, klimatizací, připojením k internetu a LCD televizorem. Některé z nich jsou přizpůsobeny i pro hosty s tělesným postižením. Pro zajištění maximálního pohodlí je hotel rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část. Pro pořádání konferencí, seminářů či školení, slouží 2 plně vybavené konferenční salonky s kapacitou 70 osob. V příjemné Restauraci Sud&Cie si můžete pochutnat  na specialitách středomořské i české kuchyně na vysoké gastronomické úrovni. Ve volném čase jsou k dispozici hotelové terasy se zahradou a minigolfem s 9 jamkami.

 

 

Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů ve všech plzeňských městských obvodech. Společnost dále vyrábí a dodává elektrickou energii a poměrně nově také chlad. Významně se rovněž angažuje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství.

 

 

Česká společnost, která se zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby. Efektivně reaguje na neustále se zvyšující požadavky trhu a nabízí široký sortiment produktů a optimalizovaných řešení dle individuálních přání a priorit zákazníka. Nosným programem je výroba a montáž šikmých a svislých schodišťových plošin na zakázku. V dnešní době zaujímá jedno z předních míst ve výrobě těchto produktů v Evropě. Kvalita, spolehlivost a užitná hodnota výrobků i servisních služeb jsou důvodem stále rostoucí spokojenosti a zájmu jejich zákazníků.

 

 

Advokátky a advokáti AK Svejkovský, Kabelková a spol. jsou experti na nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Přednášejí a vedou semináře související s těmito tématy. Všechny advokátky a advokáti připravují pro své klienty přeměnu zakladatelských dokumentů ke všem právnickým osobám a provádějí inventarizaci všech občansko právních a obchodně právních smluv v souvislosti s novou právní úpravou. Krom advokátní praxe se intenzivně věnují i pedagogické a publikační činnosti a poradenství v oblasti práva a jeho aplikaci.

 

 

Kooperativa pojišťovna, a.s. je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Vznikla v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Snaží se, aby lidé vnímali značku Kooperativa jako pojišťovnu pro české lidi, která rozumí jejich potřebám, stará se o jejich dobro a je na „každém kroku“. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).

 

 

 

Starý most s.r.o. je plzeňské soukromé nakladatelství a vydavatelství
založené na přelomu let 1999 a 2000. Díla jsou zaměřena především na regionální tematiku.

 


 

Posláním České pošty je být důvěryhodným poskytovatelem kvalitních služeb v oblasti zprostředkování informací, plateb a zboží, tradiční, fyzickou i elektronickou formou.

 


 

Firma Dragon Print s. r. o. sídlí ve městě Plzeň a specializuje se na digitální tisk – zákazníkům z města Plzeň a širokého okolí nabízíme velkoformátový tisk, tisk plakátů, tisk kalendářů, výrobu fotoknih, tisk tapet a mnoho dalšího. Tiskárna a grafické studio se snaží poskytovat komplexní služby – mohou zajistit jak kompletní zhotovení vašeho projektu, tak převzít vaše data jako polotovar či zabezpečit pouze digitální tisk. Digitální tisk realizují na vlastních strojích v provozovně ve městě Plzeň. Za digitální tisk i nižších nákladů nabízí vždy bezkonkurenční ceny. Firma se však nezaměřuje pouze na digitální tisk, ale poskytuje i doplňkové služby. V rámci specializace na digitální tisk provádí také dokončovací a knihařské práce – například vazbu, vazbu diplomových prací, laminování zhotovených výtisků a další.

 

 

V kamenném obchodě najdete koloběžky pro dospělé značek KOSTKA, MIBO, KICKBIKE, CRUSSIS, dětské, freestylové i dospělé koloběžky od MICRO či GIZMANIA a elektrokoloběžky PERUT. Další specializací jsou skládací kola BROMPTON, TERN, elektrokola i jízdní kola CRUSSIS a krásná městská kola z Anglie FOFFA BIKE. Většinu strojů z nabídky umí navíc osadit elektromotory EVBIKE či špičkovými motory BIONX. Při návštěvě prodejny  KOLOBĚHsport v Plzni si můžete všechny stroje vyzkoušet a samozřejmě ihned odvézt domů. Koloběžku nemusíte vždy hned kupovat. K dispozici je totiž i Půjčovna koloběžek.

http://www.kolobezky-plzen.cz/

 

 

 
 

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz