Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / O nás / TOTEM vyhlašuje veřejnou sbírku


TOTEM vyhlašuje veřejnou sbírku

Prostředky získané prostřednictvím veřejné sbírky budou vynaloženy na dovybavení společenských prostor klubu Kafíčko a zřízení a provoz městské mezigenerační zahrady na terase TOTEM – RDC.

Díky prostředkům získaným z ROP NUTS II. Jihozápad, Magistrátu města Plzně, Plzeňského kraje, Úřadu městského obvodu Plzeň 1 a Plzeň 2 se podařilo v roce 2012 otevřít nové multifunkční mezigenerační centrum TOTEM – RDC. Díky podpoře dalších subjektů se podařilo prostory vybavit a zařídit pro zahájení všech aktivit. Nicméně stále je co vylepšovat tak, abychom byli schopni realizovat všechny plánované programy.

Naší snahou je otevírat klientům takové prostory, kde se budou cítit dobře, najdou příležitost a inspirace pro čas strávený společnými zážitky.

Z prostředků veřejné sbírky zútulníme prostory klubu Kafíčko - místo, kde se klienti setkávají mezi aktivitami, či přijdou s přáteli jen tak posedět, dát si dobrou kávu či domácí moučník, popovídat… jen tak pobýt.

Druhý prostor, který má i díky veřejné sbírce možnost vzniknout, je městská mezigenerační zahrada na terase TOTEMu. Naší vizí je vytvořit zde prostor pro bylinky, květiny a další užitkové či okrasné rostliny.

Městskou zahradu chceme tvořit společně s klienty, vznikne zde místo k aktivnímu odpočinku a pak také prostor k posezení s výhledem na jistě úžasnou úrodu.

 

Veřejná sbírka je registrována u Krajského úřadu v Plzni.

Číslo jednací: VVŽÚ/2986/14

Číslo účtu: 887 – 337930/8030

Zahájení: 15.4. 2014

Ukončení: na dobu neurčitou

 

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz