Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM

Dispozice objektu...

Sídlíme na adrese:

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.

Kaznějovská 1517/51

323 00 Plzeň

 

Objekt v Kaznějovské ulici byl původně určen k jiným účelům a bylo nutné provést stavebně - rekonstrukční úpravy. Rekonstrukce se ukázala nezbytnou podmínkou hospodárného přístupu k objektu a investicím i s ohledem na havarijní stav některých částí budovy.

Zpracovaná stavební dokumentace vychází z monitoringu klientských potřeb a ze zkušeností, které jsme nasbírali v rámci návštěv jiných podobných mezigeneračních center v ČR a v Německu.

V časech a termínech, kdy v jednotlivých prostorách TOTEM, z.s. neprobíhají vlastní aktivity, nabízíme k pronájmu část nově zrekonstruovaných prostor našeho občanského sdružení. 

Nabídka prostorů k pronájmu a bližší inforamce zde

Výtvarníkům, fotografům a dalším umělcům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní tvorby zde

Co mohou naše prostory veřejnosti a klientům nabídnout ?

PŘÍZEMÍ BUDOVY

V přízemí se nachází několik kluboven pro vzdělávací či zájmové činnosti, např.:

Klubovna pro ergoterapii, atelier s keramickou dílnou, tělocvična s šatnami a sociálním zařízením, garáž pro služební auto, klubovny pro dětské programy, relaxcentrum s možností využití kosmetických a masérských služeb , kancelářské zázemí. Součástí přízemí je i hygienické zázemí včetně bezbariérového WC.

PRVNÍ PATRO

Prostory v prvním patře budou sloužit zejména jako kontaktní a společenské místo, klienti zde najdou:

Recepci, komunitní klub Kafíčko, sál pro cca 150 osob, multifunkční salonek(herna pro děti či klidový prostor k sálu při společenských akcích) , klubovnu s kuchyní, zázemí pro naše dobrovolníky z projektu Evropská dobrovolná služba, prostory pro klidovou muzikoterapii. Součástí přízemí je i kancelářské zázemí, sociální a hygienické zázemí včetně bezbariérového WC, skladovací prostory.

DRUHÉ PATRO

V těchto prostorech vznikly další klubovny pro zájmové, vzdělávací či společenské aktivity např.:

Malá tělocvična s kobercem, jazyková učebna, malý sál se zvýšeným podiem a zázemím, klubovny pro Akademii třetího věku, počítačová učebna, zimní zahrada, terasa, galerijní prostor.

I zde došlo k posílení kancelářských prostor a organizačního zázemí.

 

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz