Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Ostatní aktivity


Aktuality

Letní TOTEMový rozcestník

Už balíte na dovolenou? Než se rozprchnete do všech koutů světa za letní pohodou, dobrodružstvím a nezapomenutelnými zážitky, zkuste si prolistovat letní TOTEMový rozcestník...

celý článek

TOTEM o prázdninách

Dveře do TOTEMu v Bolevci najdete otevřené i v létě, ale přeci jen ne každý den a v každou dobu. Kdy nás v TOTEMu o prázdninách zastihnete a co byste neměli zmeškat v září, než se naplno rozběhne další školní rok?

celý článek

Výlet do přírodní zahrady U Malíře

Ve středu 11.7.2018 jsme se společně vypravili na výlet do obce Myslovice u Klatov, kde se nachází přírodní zahrada, ve které její majitelka využívá permakulturní způsob pěstování zeleniny, ovoce a bylinek.

celý článek

Tanec je záležitost srdce, ne věku

Unikátní taneční camp v Plzni bude hostit tanečníky a tanečnice z České Republiky a Slovenska! Ve dnech 14.–18.7.2018 pořádá TOTEM, z.s. nevšední akci s podtitulem Tanec je záležitost srdce, ne věku.

celý článek

Máte o víkendu čas a chtěli byste zažít unikátní akci a ještě podpořit TOTEM?

O víkendu 23. a 24.6.2018 se v Plzni koná prestižní Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice a TOTEM ji podporuje dobrovolnicky.

celý článek

Přispějte nám do sbírky, TOTEM se Vám odmění

Jako poděkování všem neanonymním dárcům, kteří podpoří TOTEM ve veřejné sbírce v programu "ČSOB pomáhá regionům", jsme připravili odměny... Veřejná sbírka končí v úterý 26. června 2018!

celý článek

Více aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz