Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Ostatní aktivity


Aktuality

TOTEMový rozcestník v červnu

Jaro možná nebylo nejteplejší, ale sluníčko už nabralo dech a v červnu nám to jistě vynahradí. Mnozí z nás čím dál častěji utíkají na zahrádky, a protože i v TOTEMu máme svojí zahradu, budou ve znamení zahradničení i některé červnové akce...

celý článek

Hledáme posilu našeho týmu

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s. hledá pro doplnění týmu pracovníka na pozici koordinátor/koordinátorka Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

celý článek

Slavnostní ukončení TOTEMového roku 2016/2017

Jako se blíží léto, čas koupání a dovolených, přichází i doba ukončení TOTEMového roku 2016/2017 a prázdninový režim i v TOTEMu.

celý článek

Někdy příležitost k rodinnému setkání přijde naprosto nečekaně

Tak se stalo i na vernisáži výstavy Františka Holuba v úterý 20.6.2017 v TOTEMu. Přestože padaly teplotní rekordy, nezabránilo to široké rodině autora, aby jej přišla podpořit na jeho úplně první výstavě.

celý článek

Když v TOTEMu straší...

Zná to každý zahradník – zasadíte jahody, radujete se z květů, sledujete zelené plody, modlíte se ke slunci a dešti, radujete z prvních červených jahod..., a pak přiletí kosi. A úroda mizí před očima. A tohle se nevyhnulo ani naší Městské mezigenerační zahradě na terase TOTEMu.

celý článek

Sousedský jarmark počtvrté aneb Evropský den sousedů u TOTEMu

Máme za sebou 4. ročník sousedské slavnosti, která se podařila díky úžasnému počasí, ale hlavně díky zapojení všech tanečních, hudebních souborů, sportovních organizací, tvořivých sousedů...

celý článek

Více aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz