Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Ostatní aktivity / Akce a projekty / Místo SETKÁVÁNÍ SE


Místo SETKÁVÁNÍ SE

V rámci tohoto programu nabízíme již několik let prostor potkávat se, vzájemně obohacovat, být součástí komunity, rozvíjet se, sdílet zkušenosti,...

Stačí si jen vybrat...

 

Výstavy v galerijních prostorách TOTEM, z.s.

Společný prostor, kde se potkávají profesionální i neprofesionální umělci (výtvarníci, fotografové a další), kteří v našich prostorách dostanou příležitost prezentovat svou tvorbu. Výstavy jsou osvědčeným prostředkem pro setkávání lidí, a také příležitostí oživit zájmy u lidí, kteří se umělecké tvorbě chtěli věnovat, ale v produktivním věku upřednostňovali něco jiného, nebo se tvorbě věnovali v minulosti.

Rozcestník jednorázových akcí

Nabídka jednorázových kulturních a dalších společenských akcí, které vždy na měsíc dopředu nabízíme veřejnosti - jde o přednášky, besedy, workshopy, výtvarné dílny, koncerty, atd. Touto cestou nabízíme možnost aktivně se zapojit a najít si svůj prostor a oblast zájmu i lidem, kteří se nemohou nebo nechtějí vázat k pravidelné docházce do některých z mnoha aktivit naší organizace.

Kluby s různým zaměřením pro širokou veřejnost jako komunitní prostor pro obyvatele obvodu

Program klubů si vytváří klienti sami, vedou je aktivní dobrovolníci. V současnosti funguje komorní pěvecký sbor KOST, pingpongový klub, Mateřský klub Rozmarýnek, TOTEM Art – klub výtvarníků, Světlonoš(ž)ky – divadelní klub, klub fotografů, klub mezigenerační městské zahrady, klub Patchworku, Podpůrný klub rodičů, seniorský klub Sdílení).

 

Místo setkávání podporuje:


             
         


© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz