Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Totem pro rodiny s dětmi / Aktuality / Co vy na to? Scénické čtení s písničkami


Co vy na to? Scénické čtení s písničkami

Srdečně zveme na scénické čtení seniorského klubu Světlonoš(ž)ky ve spolupráci s hudebním uskupením Laser boys. Trochu nám škodil šotek a v prvních TOTEMových rozcestnících byl anotovaný čas 19:00. Nenechte se zmást a přijďte do TOTEMu na krátké minutové hry, básnické texty a písničky v pátek 11.1.2019, ale už v 17:00.

Dozvíte se, co udělat s přistiženým manželem... Jak se chovat v ložnici... Jaký je nákup s manželem... či objevíte recept na žárlivost... Přijďte se nechat inspirovat, zasmát, naladit.

 

 


Jako téma si tentokrát soubor zvolil ženský pohled na svět, pohled na svět mužů a život s nimi. Přestavení je složené z několika textů, které nás vedou k zamyšlení... Co s přistiženým manželem? Jak velká má být manželská postel? Ale i jak je člověku po rozchodu s partnerem. Vážná i humorná témata hudebníci proložili krásnými písničkami, takže v sále zazní songy jako Hledám děvče na neděli, Čas rozchodů nebo Až se k nám právo vrátí. Představení je lehké, místy vtipné, místy vážné, ale rozhodně bude krásným zastavením pro zimní odpoledne. Vstupné dobrovolné.

 

»zpět do archivu aktualit

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz