Hledání

English Deutsch Czech

Zpět na TOTEM


TOTEM / Totem pro seniory / Aktuality


Aktuality

V TOTEMu se dočkáme nového vybavení

Máme velkou radost, že se v TOTEMu díky podpoře projektu Rekonstrukce a dovybavení Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, z.s. dočkáme nového vybavení...

celý článek

TOTEMový rozcestník na listopad

S každým dalším mlhavým ránem, se slábnoucími slunečními paprsky a časnějším stmíváním je nám stále jasnější, že za okny naplno vládne podzim. Rozehřejte svoji mysl třeba v TOTEMu – je tu listopadový TOTEMový rozcestník.

celý článek

Jamáček v Klatovech

V pondělí 11.11.2019 zprostředkovali členové pěveckého sboru Jamáček z TOTEMu z Plzně příjemný zážitek obyvatelům Domova pokojného stáří Naší Paní v Klatovech.

celý článek

MINIGOLFové hrátky

I v letošním roce jsme od dubna do října navštěvovali s našimi klienty hotel Ibis na Borských polích, který nám umožňuje si na jejich minigolfovém hřišti pravidelně zahrát oblíbený minigolf.

celý článek

I TOTEMoví dobrovolníci jiskří

O čem to mluvím? Ve čtvrtek 31.10.2019 se mezi zdmi Kreativní zóny DEPO2015 sešly desítky dobrých duší. Lidí, kteří věnují část svého volného času druhým. A někdo z jejich blízkých, kolegů, kamarádů je nominoval na cenu Křesadlo.

celý článek

Vládci nebes

Po letní přestávce jsme se zase s radostí vrátili do plzeňské zoo, abychom pokračovali s dalším seznamováním (nejen) se zvířaty v rámci kurzu A3V Zoo jinak. Tenhle školní rok jsme zahájili setkáním se sokolníkem a jeho opeřenými svěřenci.

celý článek

1 2 3 ... 25 Další »

© 2012 TOTEM, z.s. | grafika Hanja.eu | webdesign Antstudio.cz