centrum: bolevec
skupina (prog. linie): misto-setkavani-se

Hledáme posilu týmu

Hledáme asistenta koordinátorky mezigeneračního projektu Pohádkové čtecí babičky a dědečkové. V Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM Nová Hospoda žijeme mimo jiné krásným mezigeneračním projektem, kdy Pohádkové čtecí babičky a dědečkové, TOTEMoví seniorští dobrovolníci, chodí pravidelně jednou týdně číst dětem pohádky do „své“ mateřské školy. Právě díky pravidelnosti se zde otevírá prostor pro vznik mezigeneračních vazeb, dialogu a přátelství.

Projekt Pohádkových čtecích babiček a dědečků se potkává s velkým zájmem jak ze strany mateřských školek, tak ze strany seniorů. A abychom dokázali uspokojit potřebu všech, kteří chtějí číst a všech dětí, které na svou babičku či dědečka teprve čekají, hledáme právě vás.

Nabízíme uplatnění pro samostatného, zodpovědného, kreativního člověka, který má chuť být při tom a spoluutvářet nový program.

Hledáme asistenta na dohodu o provedení práce, s pracovním úvazkem max. 25 hod měsíčně, který bude časově flexibilní s možností pracovat v dopoledních hodinách a jehož silnými stránkami jsou samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost za svěřený úkol, sociální cítění, komunikativnost, flexibilita, nastavení pro týmovou práci a hledá smysluplnou práci. Konkrétní obsah práce bude součástí domluvy týmu koordinátorka projektu a asistent projektu.

Podrobnosti k pracovnímu místu získáte u Petry Bláhové, blahova@totemplzen.cz