SENIORSEZNAMKA aneb Nebuďte sami!

Představujeme vám TOTEMovou SENIORSEZNAMKU!

Cítíte se osaměle? Chtěli byste si najít nové přátele na procházky, kulturní povyražení nebo se poohlížíte po známosti? Připravili jsme pro vás novou službu – slušnou a bezpečnou seznamku!

Jak to funguje?

Vždy na začátku měsíce zveřejníme na nástěnce v TOTEMu a v aktualitě na našich webových stránkách inzeráty. Vše samozřejmě probíhá diskrétně. Inzerát bude zveřejněný anonymně, pod značkou. Celé jméno inzerujícího a jeho osobní údaje bude znát jen koordinátorka seznamky. Z důvodu bezpečnosti nesdělujeme odpovídajícím celé jméno, email, telefonní číslo ani adresu inzerujícího.

Odpovědi půjdou nejprve ke koordinátorce, která je pak předá inzerujícímu, aby si sám zvolil, komu a jak odpoví. Na inzeráty bude možné odpovědět emailem anebo ponechat odpověď (se značkou inzerátu) na recepci v obálce. Do odpovědi na inzerát uvede odpovídající celé jméno a kontakt na sebe – telefonní číslo nebo email.

První setkání dvojic se uskuteční v prostorách TOTEMu s asistencí koordinátorky.

Aktuálně sbíráme inzeráty do prvního lednového vydání seznamky. Můžete si inzeráty připravit sami, nebo vám rádi pomůžeme s jejich vytvořením – neváhejte se na nás obrátit!

Koho mám kontaktovat, pokud chci TOTEMovou SENIORSEZNAMKU využít a seznámit se?

Bc. Petra Kutišová
email: seznamka@totemplzen.cz
tel.: 732 343 947