Hledáme „ajťáky“ pro IT poradnu pro seniory

Naši senioři s ohledem na dobu, ve které žijeme, se velmi aktivně učí využívat počítač, tablet, chytrý telefon, prostě jakýkoli možný komunikační kanál, který jim zajišťuje alespoň trochu „být“… Samozřejmě naráží na spoustu věcí, se kterými si nevědí rady. Od léta jsme pro ně v TOTEMu rozběhli IT konzultace s „ajťákem“ a hledáme dobrovolníky, kteří by chtěli věnovat 2 – 3 hodinky (týdně, měsíčně – dopoledne nebo odpoledne), jak se to bude hodit, a poradili našim seniorům, jak na to.

SENIOŘI MAJÍ OD NÁS TAKTO PODANOU NABÍDKU:

Máte chytrý telefon, tablet nebo notebook, který umíte používat, ale neustále na vás něco „vyskakuje“? Už jste zkusili skoro vše a nechcete se stále ptát dětí a vnoučat? Nevíte, jak stáhnout aplikace, jak je využívat, jak pracovat s kapacitou vašeho zařízení, jak si popovídat s přáteli přes síť, jak si nahrát video a podívat se na něj později či ho přeposlat někomu dalšímu, jak nakoupit a zaplatit přes telefon? Nebo vás tíží něco úplně jiného? Pak právě pro Vás jsme připravili IT konzultace s „ajťákem“, který se vám bude odborně a s trpělivostí věnovat.

· IT konzultace týkající se notebooku / počítače nabízíme: TADY JE UVEDEN KONKRÉTNÍ TERMÍN, KTERÝ DOMLUVÍME VŽDY NA MĚSÍC DOPŘEDU S DOBROVOLNÍKY

IT konzultace týkající se chytrého telefonu / tabletu nabízíme: DTTO

· IT konzultace týkající se jakéhokoli z uvedených zařízení (tj. počítač, notebook, tablet nebo chytrý telefon) nabízíme: DTTO

Rezervace je vždy na celou hodinu (lektora mají sami pro sebe na 1 hodinu), konzultace jsou zdarma. Přinesou si jen vlastní zařízení a případně připravené dotazy, na které lektor pomůže najít odpověď. Zájemci mohou IT konzultace využít pouze jednou měsíčně.

Najdete ve svém diáři 2 hodinky týdně? Věnujte je seniorům, aby nebyli úplně sami…

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a přihlaste se nám: dobrovolnik@totemplzen.cz