centrum: home
skupina (prog. linie):

Podpořte nás

TOTEM je místem SETKÁVÁNÍ SE. Propojujeme všechny generace, aktivně zapojujeme seniory i dobrovolníky. Jako dárce přispíváte k udržitelnosti našich projektů. Děkujeme za podporu!

 

Aktuální výzva

V TOTEMu už 23 let s dobrovolníky pomáháme, kde je třeba. Staňte se naším podporovatelem a pomáhejte s námi! Pro TOTEM plný života a skvělých lidí  https://www.darujme.cz/projekt/1206533

Pravidelná podpora

Klub přátel pro všechny fanoušky, kteří mají možná diář beznadějně plný. Díky svým měsíčním příspěvkům se stanete součástí mezigenerační a dobrovolnické komunity v regionu – staňte se členem Klubu přátel TOTEMu – https://www.darujme.cz/projekt/1202904.

Nefinanční podpora

Proměňte své nákupy na internetu na dobrý skutek! Nezaplatíte nic navíc. Pár procent z Vámi zaplacené ceny může dorazit z více než 1700 e-shopů k nám. Podpořte TOTEM cashbackem – https://givt.cz/mezigeneracni-a-dobrovolnicke-centrum-totem-z-s.

Proč potřebujeme podpořit?

TOTEM, z.s. je nezisková organizace. Dotační příspěvky či nadační podopora nepokryjí celý náš rozpočet. Podpora veřejnosti v rámci dárcovských výzev na Darujme.cz, od členů Klubu přátel a firemní sponzoring je kvůli poklesu financí ve veřejných zdrojích vlivem pandemie pro nás zásadní.

K čemu sponzorské dary využijeme?

Věcné dary spotřebního typu slouží v běžném provozu a při práci s klienty. Reklamní předměty, drobné dárky, hračky a knihy rozdáváme jako ceny v soutěžích pro děti, využíváme je také jako odměny pro naše nejaktivnější dobrovolníky, lektory či členy našich uměleckých souborů.

Finančními dary můžeme podpořit projekty ve výše uvedených dárcovských výzvách nebo využít na dofinancování projektů podpořených ze státních dotací, u nichž je podmínkou uhradit 30% z vlastních zdrojů neziskových organizací.

Kontaktní osoba:

Lenka Kropáčová
tel.: (+420) 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz