Podpořte nás

Aktuální výzva

Pomáháme, kde je třeba – pomáhejte s námi. Vážíme si každého příspěvku, který na svoji činnost obdržíme. Díky dárcům můžeme pro stovky klientů z Plzně a blízkého okolí vytvářet program, který přináší všem generacím energii a radost ze společně prožitých okamžiků. Dary nám také pomáhají udržovat příjemné a přátelské prostředí na našich pobočkách v Bolevci, na Nové Hospodě, na Doubravce i v komunitním centru v ubytovně v Čechovce, kde bydlí ukrajinské mámy s dětmi. DĚKUJEME. https://www.darujme.cz/projekt/1207404

Pravidelná podpora

Klub přátel pro všechny fanoušky, kteří mají možná diář beznadějně plný. Díky svým měsíčním příspěvkům pomůžete utvářet mezigenerační a dobrovolnickou komunitu v Plzni – staňte se členem Klubu přátel TOTEMu – https://www.darujme.cz/projekt/1202904.

Nefinanční podpora

Proměňte své nákupy na internetu na dobrý skutek! Nezaplatíte nic navíc. Pár procent z Vámi zaplacené ceny může dorazit z více než 1700 e-shopů k nám. Podpořte TOTEM cashbackem – https://givt.cz/mezigeneracni-a-dobrovolnicke-centrum-totem-z-s.

TOTEM je místem SETKÁVÁNÍ SE. Propojujeme všechny generace, aktivně zapojujeme seniory i dobrovolníky. Jako dárce přispíváte k udržitelnosti našich projektů. Děkujeme za podporu!

Proč potřebujeme podpořit?

TOTEM, z.s. je nezisková organizace. Dotační příspěvky či nadační podopora nepokryjí celý náš rozpočet. Podpora veřejnosti v rámci dárcovských výzev na Darujme.cz, od členů Klubu přátel a firemní sponzoring je kvůli poklesu financí ve veřejných zdrojích pro nás zásadní.

K čemu sponzorské dary využijeme?

Věcné dary spotřebního typu slouží v běžném provozu a při práci s klienty. Reklamní předměty, drobné dárky, hračky a knihy rozdáváme jako ceny v soutěžích pro děti, využíváme je také jako odměny pro naše nejaktivnější dobrovolníky, lektory či členy našich uměleckých souborů.

Finančními dary můžeme podpořit projekty ve výše uvedených dárcovských výzvách nebo využít na dofinancování projektů podpořených ze státních dotací, u nichž je podmínkou uhradit 30% z vlastních zdrojů neziskových organizací.

Kontaktní osoba:

Lenka Kropáčová
tel.: (+420) 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz