Pobyt na „intru“ jako příležitost udělat něco pro druhé

27 nových dobrovolnických tváří, 27 nadšených mladých holek, které budou pomáhat seniorům v domovech seniorů i těm doma. Budou pomáhat dětem v rodinách, kde budou podporovat školní snažení o dobré výsledky, a stanou se i „velkým kamarádem“ pro řešení problémů a nebo třeba pro sdílení radostí a zážitků. Najdete je na všech jednorázových akcích v organizačním týmu a třeba vám některá z nich uvaří kávu v našem Kafíčku. Určitě nebudou chybět ani mezi těmi dobrovolníky, kteří s námi na jaře půjdou darovat krev při pravidelné akci Kapka krve za TOTEM, kdy každoročně přispíváme naší „dobrokrví“ Transfuzní stanici FN Plzeň. Obrovský potenciál a chuť být užitečný…

27 studentek, našich „intraček“ (jak jim tady v TOTEMu říkáme) s podporou svojí úžasné paní vychovatelky přišlo v září na prezentaci „Dobrovolníkem v TOTEMu“, vyslechly si, jaké možnosti dobrovolnictví nabízíme, a okamžitě se zapojily do práce.

Děkujeme jim i paní vychovatelce Janě Uhlířové, která je duší i pochodní tohoto dobrovolnického týmu z DM I Střední  průmyslová škola dopravní Plzeň, Karlovarská 99, za entuziasmus a nasazení.