Poděkování sestřičkám za péči, laskavost a obětavost, se kterou denně pečují o pacienty aneb naše “SRDCE PRO SESTRY”

U příležitosti Mezinárodního dne sester  ve středu 12.5. 2021 jsme předali sestřičkám z FN Bory nejen různorodá srdíčka, která vyrobili dobrovolníci TOTEM, z.s. s lektorkou Danou, seniorky z Klubu patchworkářek nebo seniorky ze Svazu tělesně postižených ve Stříbře… S radostí jsme předali i poukazy na večeři v hotelu Ibis, které sestřičkám z COVID zóny věnovala jeho ředitelka Linda Schneiderwindová.

Děkujeme všem zdravotníkům všech nemocnic, včetně těch, kteří nepracují PŘÍMO v covidových zónách. Ani bez nich bychom se totiž v krizi neobešli! Vzhledem k platným epidemiologickým opatřením jsme si dlouho lámali hlavu nad tím, jak jim ukázat, že si jejich práce vážíme a že jsme za ni velmi vděční.

Nakonec jsme se rozhodli poděkovat alespoň ručně vyrobenými srdíčky od našich spřátelených seniorek ze Svazu tělesně postižených ve Stříbře a od dobrovolníků a seniorů z Mezigeneračního a dobrovolnického centra TOTEM, čokoládových bonboniér. Hotel Ibis věnoval poukázky na večeři ve své restauraci v hodnotách 500,-. Tyto dárky dostalo 55 sestřiček z infekčního oddělení FN Bory. Věříme, že jim udělají radost a dopřejí aspoň chvíli příjemného odpočinku!