Pozvánka na DOBROU výstavu aneb Dobrovolnictví na stěnách mashausu plzeňské radnice

Vážení přátelé dobrovolnictví,

s radostí vás zveme na unikátní výstavu „Příběhy dobrovolnictví v Plzeňském kraji“, která se uskuteční v plzeňském Mashausu v prosinci tohoto roku. Vernisáž naší inspirativní expozice se koná 6. prosince 2023 v 17:00 hodin, a rádi bychom vás přivítali mezi námi.

Základní část výstavy byla vytvořena speciálně pro Dny dobrovolnictví v Plzeňském kraji 2022 a nabízí poutavé fotografie, z nichž každá vypráví o konkrétním dobrovolnickém projektu nebo popisuje příběh jednotlivého dobrovolníka v našem krásném regionu. Tak jak se rozšiřuje dobrovolnictví v našem regionu, rozšiřuje se i výstava každý rok o nové panely, fotografie a příběhy. Připravte se na krásné okamžiky a zážitky na fotografiích zachycené, které ukazují sílu dobrovolnického ducha.

Na této výstavě se aktivně podíleli a svou činnost prezentují skvělí lidé a organizace, jako například Diakonie ČCE Západ, Ponton, z. s., Sbor dobrovolných hasičů Vejprnice, Vodní záchranná služba ČCK Plzeň, pobočný spolek; Rodinné centrum Vlnka, Motýl, z. s., Plzeňská krajská rada dětí a mládeže, z. s., Junák – český skaut, Plzeň; Vochomůrky, z. s., Vochov; Domovinka – sociální služby, o. p. s., Plzeň; Domov sv. Aloise, Městská charita Plzeň; Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany, Klub strážných andělů, Plzeň 2015, zapsaný ústav, Plzeň; Evropský sbor solidarity, Bezpečnostní dobrovolníci města Stříbra, Člověk v tísni, z. s., Plzeňský kraj; platforma Holky holkám, Šatník pro samoživitele v Plzni; Poradna pro pozůstalé Plzeňské zastávky, z.s.,  Diecezní charita Plzeň, Hospic sv. Lazara, MAS svatého Jana z Nepomuku, Paměť národa, Pohádkové babičky z TOTEMu.

Přijďte se nechat inspirovat a připojte se k nám na vernisáži, kde budeme společně slavit odhodlání, entuziasmus  a srdce, které naše dobrovolníky spojuje.