Dubnové ohlédnutí

Duben je za námi, květen před námi, dovolte nám opět malé ohlédnutí. Kromě našich tradičních setkání jsme se zúčastnili charitativního jarmarku v 50. MŠ a přiložili ruku k dílu pro dobrou věc, potkali se s dětmi z 25. MŠ jinak a jinde, a to v Západočeské galerii, proběhla první dvě krásná setkání s dětmi z tříd Kytička a Pohádka na TOTEMové zahrádce v rámci mezigeneračního zahradničení a nesmíme zapomenout ani na kuchtění s babičkou Helčou.

Duben byl opravdu aprílový a počasí nevyzpytatelné. Někdy jsme i trochu zmokli, ale stálo to za to. Společně jsme vyrazili na Mikulku, do Blovic a na komentovanou vycházku z Malesic do Radčic. Na zahradě se opět začal scházet každé pondělní dopoledne Zahradnický klub. Na tvořivé dílně jsme si potrénovali jemnou motoriku a drátovali kamínky. Literární čaj o páté byl tentokráte jiný – navštívili jsme Polanovu síň, kde nás čekal příjemný komorní podvečer s básnířkou Karlou Erbovou.

V dubnu také proběhly poslední lekce dvou kurzů Cvičení na židlích pod vedením Mgr. Jany Šafářové, se kterou se budeme opět vídat od září. Vytvořily se zde dvě skvělé partičky, které se rády potkají i mimo zdi TOTEMového domečku. A za to jsme moc rádi. Janě za její vedení, energii a čas moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Na viděnou v květnu!