Květnové ohlédnutí

Májové dny byly plné příjemných TOTEMových setkání. Cvičili jsme, toulali se po světě na cestovatelských promítáních a na procházkách v přírodě i ve městě, mastili karty, zahradničili, sportovali, užili si krásný společný čas se školkáčky na zahradě, zdolávali nástrahy počítačů a chytrých telefonů…

Již potřetí proběhla v doubraveckém TOTEMu Burza zahradních rostlin. Mohli jste k nám přinést rostlinky, které vám doma přebývají, a naopak si odnést ty, které vám na zahrádce či v truhlíku na balkoně chybí. A také s námi chvíli pobýt na naší zahrádce, popovídat si a sdílet své zkušenosti se zahradničením.

V rámci Muzejní noci jste nás mohli potkat v Pivovarském muzeu ve Veleslavínově ulici, kde jsme měli pro malé i velké návštěvníky připraveny tvořivé dílny.

Uskutečnily se tradiční Sportovní hry seniorů Plzeňského kraje. Celkem závodilo 11 týmů v 10 disciplínách. Naše „doubravecké“ TOTEMové družstvo se celkově umístilo na krásném 5. místě.

Za krásného slunečného počasí jsme vyrazili k Boleveckým rybníkům, kde bylo božsky. Kochali jsme se, povídali si, probrali všechny radosti a starosti. A co vy? Rádi byste vyrazili někam ven, ale nechcete jít sami a zároveň se necítíte na delší procházky? Pojďme společně! Posedíme na lavičce, popovídáme si, kousek se můžeme projít. Záleží jen na vás. Od června najdete tato setkání v našich rozcestnících pod názvem Sejdeme se u lavičky. Každý měsíc se podíváme na jiné místo.

Věříme, že také z červnového rozcestníku si každý vybral to své, a moc se na vás všechny těšíme!