Lednové ohlédnutí

Leden, ač studený a chladný, byl plný milých setkání, která jistě zahřála u srdce. Vídali jsme se nejen při rozcestníkových akcích, ale také jsme navázali v našich pravidelných kurzech, či se potkali na mezigeneračních setkáních.

Společně jsme vyrazili na procházku z Litic na Bory, na výlet za příchovickými betlémy, za uměním do Pražské a protáhli se u venkovních her mölkky a pétanque. V TOTEMovém domečku jsme se dozvěděli o zajímavých místech kolem Plzně, vypravili jsme se v jednom z cestovatelských promítání do Polska, povídali si o Karlu Čapkovi při Literárním čaji o páté, učili se textilní techniku zvanou patchwork, rozšiřovali si obzory v Bylinkové čajovně, dobře se bavili při Hravých kavárnách. Nově jste také měli možnost zajít do TOTEMového kina nebo využít náš počítač.

V lednu jsme se také potkali s dětmi z mateřské školy a z komunitní školy Pomněnka na třech krásných mezigeneračních setkáních, která se nesly v duchu tvoření, luštění hlavolamů a krásné energie mezi malými a velkými.

Z pravidelných kurzů pokračujeme také v letošním roce s Pohybovým dopolednem, Jógou, Cvičeními na židlích a Hrátkami s češtinou. Jsme moc rádi, že se vám naše kurzy líbí.

Těšíme se na všechna SETKÁVÁNÍ SE, která nás letos ještě společně čekají…