Od ledna vám přinášíme některé novinky…

Od ledna příštího roku vám přinášíme některé novinky a věříme, že se vám budou líbit. Na co se můžete těšit?

V časech uvedených v našem TOTEMovém rozcestníku vám nabízíme možnost práce na PC. Potřebujete si něco vytvořit na počítači, vytisknout, poslat nebo si přečíst email či si najít něco na internetu? V tom případě k nám můžete přijít v uvedených časech a využít nejen náš počítač, ale také tiskárnu. Tisk je zpoplatněn dle jednotlivých vytištěných listů, počítač je vám k dispozici zdarma.

Další novinkou je TOTEMové kino. Na našem TOTEMovém YouTube kanálu se nastřádala celá řada videí, ve kterých tvoříme, pečeme, povídáme si o zajímavých tématech. Nemáte počítač či chytrý telefon, na kterém si videa pustit? Nebo dáváte před malou obrazovkou telefonu přednost promítání jako v kině? Přidejte se k nám!

Pétanque vám nově nabídneme jako Pétanquový klub. Oblíbili jste si francouzský společenský sport a přicházeli jste si ho s námi každý měsíc zahrát? Nechcete o vrhání koulí co nejblíže k „prasátku“ přijít? Neváhejte se přihlásit k pravidelným klubovým setkáním s pétanquem v Habrmannově parku. Budete součástí pétanquové party, dostanete rozpis našich setkání a nebudete se tak už muset každý měsíc hlásit.

Hravou kavárnu pro vás otevřeme dvakrát v měsíci, a to bez přihlášení. Hrajete rádi karty, kostky či jiné společenské hry? Chcete si popovídat, dát si kávu nebo čaj a zpříjemnit si odpoledne? Přijměte naše pozvání.

Více podrobností a časy konání jednotlivých akcí najdete v aktuálním lednovém TOTEMovém rozcestníku.