Předvánoční tvoření v Pivovarském muzeu

V předvánočním čase jste nás mohli potkat v Pivovarském muzeu. My z TOTEMu Nová Hospoda a TOTEMu Doubravka jsme tu 15. a 16. prosince 2022 měli pro vás připravenou vánoční výtvarnou dílničku a nabízeli vám ke koupi rukodělné výrobky. Počasí bylo krásně zimní, protože pár dnů předtím nasněžilo, vše bylo prolnuté vánoční atmosférou, kterou dokreslovaly vánoční koledy.

Ve výtvarné dílničce si děti vyráběly papírová přáníčka, která zdobily opravdu velkým množstvím třpytek, perleťovými barvami a razítky s vánoční tematikou. Kromě přáníček si mohly vytvořit dřevěnou ozdobu na vánoční stromeček, kterou také zdobily razítky.

Venku na nádvoří jste nás přišli podpořit a zakoupili jste od nás drobnosti, které jste třeba využili jako dárečky pro přátele. Moc si vaší podpory vážíme, a to nejen v tomto období, ale během celého roku. Díky vaší podpoře může TOTEM fungovat a pomáhat, kde je potřeba. Velké díky patří také našim dobrovolnicím, které nám s celou akcí pomáhaly, vyráběly s námi věci na prodej a účastnily se výtvarné dílny. Díky nim a jejich pomoci vše proběhlo ve skvělé a pohodové atmosféře.

A do nového roku 2023 přejeme vám i sobě, ať takových společných akcí zažíváme co nejvíc.