Přijďte za námi – 26. 6. 2024 pořádáme DOBROběh

Přidejte se k hromadnému, nezávodnímu běhu v Plzni na Krašovská Aktivity centrum. Připraveny budou trasy 5,2 km a 1,3 km. Oba běhy startují v 18:00, prezence pro účastníky závodu je možná na místě od 17:30. Registrace pro účastníky běhu ZDE. Registrace a zaplacení poplatku 200 Kč jsou možné také přímo na místě, ovšem bez záruky na získání cílové medaile. Poplatek se bude vhazovat přímo do TOTEMové sbírkové pokladničky – prosíme, připravte si přesnou hotovost.

Běh pořádáme ve spolupráci s organizací Rozběháme Česko a jak už je zvykem, v týdnu 24.–30. 6. 2024 je možné zapojit se i do virtuálního běhu. Cílem je absolvovat svými silami 5 km způsobem, který máte nejraději – např. chůze, běh, kolo, brusle nebo jízda na vozíku. Záznam o své aktivitě poté nahrajete do svého profilu podle instrukcí na webu. Pro přístup do profilu je nutné se k běhu jako účastník nejprve zaregistrovat.

Kratší trasu mohou absolvovat také děti nebo senioři. (Kvůli nerovnému terénu není trasa vhodná pro kočárky ani invalidní vozíky.)  Pro děti bude na místě připravený i doprovodný program – užít si budou moci například skákací hrad a malé trampolíny, na kterých je v plánu i rozcvička spolu s lektorkou z Krašovská Aktivity centrum.

Další informace:

TERMÍN: 26. 6. 2024, start v 18:00 h.
TRASA: 5,2 km a 1,3 km (děti, chodci), trasy jsou vedené přes kořeny lesem
MÍSTO: Plzeň, Krašovská 30 (Krašovská Aktivity centrum)
STARTOVNÉ: 200 Kč, v cíli každý účastník získá dřevěnou medaili
ZÁZEMÍ: Na akci nebudou zajištěné šatny ani záchody.

Časový harmonogram:

  • 17:30 až 18:00 – Prezence a registrace na místě
  • 17:55 až 17:59 – Rozcvička
  • 18:00 – Start charitativního běhu

Výtěžek ze startovného využijeme na koordinaci projektů podporujících rodiny s dětmi, seniory i dobrovolníky. Přispějete také na mezigenerační aktivity, které přinášejí radost dětem a smysluplnost seniorům.

DĚKUJEME!