Únorové ohlédnutí

Únor utekl jako voda, a tak nám dovolte malé ohlédnutí se… Jako každý měsíc jsme se sešli na tradičních rozcestníkových akcích a kurzech, cvičili jsme, vařili dobroty s TOTEMovou babičkou, hráli karty, chodili na procházky a výlety, učili se nové věci, tvořili, jen tak si povídali u kávy či hráli pétanque i mölkky.

Mimochodem, od března pro vás otevíráme Klub mölkky. Budeme se scházet pravidelně každý měsíc, jedno úterní dopoledne, v Habrmannově parku. Pro více informací se jukněte do našeho rozcestníku zde. Moc se na všechny těšíme!

Babičky a děda s dětmi školkáčky tvořili krásná přáníčka, masky na maškarní rej ve školce, tak trochu recyklovali a vyráběli ptáčky z PET lahví, zpívali, hráli si a chodili na procházky.

Společně jsme se také vydali na blovický zámek, kde se nachází Muzeum jižního Plzeňska. Prohlédli jsme si stálou expozici, výstavu úžasných dřevěných hodin Jiřího Špinky „Dřevěný čas“ a krásnou výstavu „Zapomenutí v proudu času“, která je věnována krajině západních Čech v dílech regionálních malířů první poloviny 20. století. Obě výstavy moc doporučujeme. V případě té druhé jmenované si však pospěšte, bude k vidění jen do poloviny března.

A i když venku bylo třeba zrovna nevlídno, rozsvítili jsme si ty pošmourné dny krásnými setkáními plnými pohody a radosti. Copak nás čeká v březnu? Těšíte se?