Zahájili jsme TOTEMovou sezónu

S našimi milými hosty – klienty, lektory, dobrovolníky, partnery a dalšími hosty jsme v doubraveckém domečku oslavili příchod nové TOTEMové sezóny. Pozdravit klienty přišli i zástupci Plzeňského kraje, města a obvodů. Například Lumír Aschenbrenner, senátor a starosta městského obvodu Plzeň 2, Ruda Špoták, náměstek hejtmanky Plzeňského kraje, Martin Baxa, primátor města Plzně, Eliška Bartáková, náměstkyně primátora Plzně pro oblast sociální, Tomáš Soukup, starosta městského obvodu Plzeň 4. Užili jsme si příležitost být spolu, popovídali si, pobyli na naší mezigenerační zahradě. Ta krásně kvete a plodí a z jejích darů jsme k pohoštění připravili pomazánky např. z řepy, celeru, mrkve a pažitky. Společně jsme si také vyrobili voňavý dáreček z levandule, která se tu přes léto krásně rozrostla, a naplnili si čajový pytlíček bylinkami – to abyste si mohli i doma udělat příjemnou chvilku pro sebe.

Také na ostatních TOTEMových pobočkách to žilo a zahajovala se nová sezóna – na té bolevecké se hrálo a představovala se kniha „Plzeňské vycházky a výlety“ a na Nové Hospodě se zároveň slavnostně přestřihávala páska v nových prostorách a vystoupil zde vokální kvartet 4TETy.

Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat, všem z řad seniorských dobrovolníků, kteří nám pomohli, ale i vám všem, kteří jste třeba zrovna nemohli, ale TOTEM je vaším druhým domovem. Moc si vaší přízně vážíme a těšíme se na viděnou v nové sezóně!