TOTEMová SETKÁVÁNÍ SE stále ještě na dálku

Vážení klienti, přátelé TOTEMU, partneři.

Po dnech volna se vracíme ke společnému TOTEMovému žití. Mrzí nás to, ale ještě zdaleka ne ve smyslu slova SETKÁVÁNÍ SE. Situace kolem nás ještě není nakloněna potkávat se tak, jak jsme byli zvyklí z času minulých, proto i nadále budeme volit cesty podpory „na dálku“, případně v terénu, až to bude možné.

V nejbližším období se neuskuteční žádné jednorázové akce ani nebudeme prozatím rozbíhat pravidelné kurzy ve vnitřních prostorách.

Pokud jste na některé rozcestníkové akce přesto přihlášeni, včas se vám ozveme a domluvíme se na změně.

Stejně tak venkovní akce budeme realizovat s postupujícím časem a v návaznosti na postupné uvolňování opatření. Vždy dostanete nejpozději 2 dny před plánovaným termínem akce informaci, jaký je aktuální stav a jaké jsou možnosti potkat se.

Pokud jste si zaplatili na podzim kurzy v doubraveckém TOTEMu, v nejbližší době se vám ozveme a vyřešíme vracení poplatků za nerealizované lekce. Budeme moc rádi, pokud si požádáte o vrácení kurzovného na bankovní účet, abychom vás nevystavovali nutnosti si pro peníze dojít osobně.

Jakmile se situace uklidní a bude možné skupinové aktivity znovu realizovat, nabídneme vám na zbývající čas nové předplatné a budete se moci rozhodnout, zda pokračovat. Všem, kteří se zapsali do kurzů pro rok 2020, budeme držet do dalších zápisů místo.

Stále budeme v kontaktu, poběží program, na který jste již možná zvyklí z loňského roku, a chystáme i nějaké novinky, nechte se nalákat:

TOTEMOVÝ YOUTUBE KANÁL

Jako doposud, i v následujících měsících sledujte náš YouTubový kanál, máme pro vás natočené zajímavé programy. Oblíbené se staly stálice programu – pravidelná cvičení – ať už v sedě, nebo jóga, jazykové konverzace vedené našimi dobrovolnicemi Irene a Wiebke. V lednu chystáme vernisáž výstavy „Dva za všechny“ z plzeňské radnice, přednášku o sbírkách Západočeského muzea „České sklo od středověku do 20. století“, podíváme se s Lukášem Houškou na fasády domů a mnohé další.

PROGRAM NA NOUZOVÝ STAV

Průběžně pro vás doplňujeme materiály v části, kde najdete trénování paměti, zajímavé přednášky a jiné.

Krizová linka tel.: 374 790 399

I v novém roce pokračuje od pondělí do pátku v čase 9:00 – 15:00 hod. telefonní linka, kde si můžete domluvit nákup, vyzvednutí léků, ale také dobrovolníka jako doprovod na procházku, na příležitostné zatelefonování či na psaní papírových dopisů.

POKEC S…

S novými tématy se můžete i v dalším období potkat v online rozhovorech přes internet. Který den se vám hodí a láká vás tématem či průvodcem?

 • Pondělí
  • od 10:00 hod. o dětech, náhradní rodinné péči, zkušenostech, tipech na hraní a učení s Martinou z pobočky na Nové Hospodě
 • Úterý
  • od 10:00 hod. o všem možném s Janou, Veronikou, Míšou, Mirkou nebo Petrou z Bolevce (jedna z nás si s vámi přijde popovídat)
 • Středa
  • od 10:00 hod. o zdravém životním stylu s Mirkou z pobočky na Doubravce
 • Čtvrtek
  • od 10:00 hod. o „babičkování“ – sdílení zkušeností s rolí babiček a dědečků s Vlastou Faiferlíkovou, čerstvou babičkou a ředitelkou TOTEMu

KONZULTACE PRO SENIORY A JEJICH BLÍZKÉ

Kdykoli se na nás můžete obrátit o radu, pomoc, nebo i jen popovídání, jsme vám k dispozici. Kontaktujte nás na doubravka@totemplzen.cz nebo telefonu 733 746 599 (Martina Šatrová) nebo 733 746 598 (Mirka Vyšatová).

I v novém roce jsme v tom spolu s vámi.

Váš TOTEMový tým