Kreslení pro každého

Výtvarný klub

Baví vás kreslení a malování? Nebo vás láká vzít tužku do ruky a potřebujete ten správný impuls, abyste si kreslení vyzkoušeli? Třeba v sobě objevíte skryté nadání, nebo zjistíte, že kreslení vám prostě přináší radost a uvolnění a že na tom, co se na papíře díky tahům tužkou, uhlem, pastelem… „narodí“ vlastně tolik nezáleží. Krása kreslení je v tom, že se můžete svobodně vyjadřovat. Nemusíte tedy stále myslet na to, jak dobře vám to jde. Užívejte si to! Při tvoření vás podpoří nadšené výtvarnice Viki a Aisha a budete-li chtít, přispějí také užitečnými výtvarnými tipy. Navrhnou, čemu se budete věnovat a společně si pak vychutnáte tvořivé chvilky.

Na akce je možné se přihlásit až poté, co světlo světa spatří celý přehled TOTEMových akcí na daný měsíc i v papírové podobě, což obvykle bývá poslední pátek v měsíci předcházejícím.

V prosinci to nebude jenom o kreslení – zkusíme si vlastnoručně vytvořit „péefko“, tedy osobité novoroční přání, kterým pak jistě někoho z blízkých potěšíme, ba i ohromíme. Přidáte se?

 

Termín: 04.12.2023
Čas: od: 15:00 do: 16:30
Nutnost rezervace: Ano
Obsazeno: Ne
  rezervujte zde: rezervace@totemplzen.cz, tel.: 377 260 425, 777 343 580
Místo konání: TOTEM Bolevec, Kaznějovská 51, Plzeň
Cena: Zdarma