Na piknik mezi paneláky česky i v různých jazycích aneb Language Café jinak

Přidáváme se k celorepublikové výzvě Česko jde SPOLU na piknik a k pokusu o rekord v počtu pikniků v jeden den po celé naší vlasti. Podpořme iniciativu setkávání se i mimo zdi našich domovů u příležitosti Mezinárodního dne přátelství. Vezměte sami sebe, případně kamaráda, dítě, vnouče, deku, občerstvení, nějakou karetní hru a přidejte se k nám! Akce proběhne za dobrého počasí. Pozor, piknik tentokrát propojujeme i s možností popovídat si v cizím jazyce. V jakých jazycích to bude, upřesníme týden před akcí na webových stránkách. Nebojte se, bude prostor i pro češtinu. Online setkávání přesouváme na deku a na trávník! Pojďme se potkat!

Jste ze zahraničí a žijete už nějakou dobu v Plzni? Nebo jste místní a ovládáte jakýkoli cizí jazyk? Máte chuť setkat se s podobně naladěnými lidmi a vyměňovat si jazykové znalosti nad šálkem kávy nebo čaje z piknikové deky? Pokud vaše odpovědi zní ANO, neváhejte se připojit k Language Café. Čekají vás různě „hovořící stolečky/deky“ na trávníku před TOTEMem s rodilými mluvčími nebo lektory světových jazyků. Těch známých i těch exotických. Více informací najdete týden předem v aktualitě na www.totemplzen.cz a na FB (Language Café) nebo u Jesiky Stockertové na emailu: languagecafe@totemplzen.cz.

Traditional Language Café has new visage… Are you from abroad and do you live or stay in Pilsen? Or are you local and do you speak any foreign language? Do you want to meet like-minded people and exchange your language skills with tea or coffee from picnic blanket? If your answer is „yes“, so don’t wait anymore and meet with us. Talking tables/blankets are waiting for you on grass place near TOTEM with native speakers and world languages‘ teachers. For what kind of languages you can look forward you will find one week before on our websites: www.totemplzen.cz, on FB (Language Café) or contact Jesika Stockertová on email: languagecafe@totemplzen.cz.

není vypsaný žádný termín