6. 9. a 15. 9. umění propojí generace

Přijďte s dětmi, kamarády, kolegy, rodiči či prarodiči na náš festival Dej více Plzni. Program pro všechny generace proběhne 6.9. na nádvoří Plzeňského Prazdroje a 15. 9. se kvůli deštivému počasí stěhuje do Velké synagogy. Upozorňujeme, že vstupné na každou z akcí je jednotné.

PROGRAM FESTIVALU:

6. 9. 2022 / 13:30 h a 15:30 / Divadlo Spejbla a Hurvínka: „Hurvínek a nezvaný host“ / vstupenky za 250 Kč

6. 9. 2022 / 20:00 h / koncert / Jiří Krhut a Štěpán Kozubvstupenky za 590 Kč

15. 9. 2022 / 19:00 h / koncert / Marie Rottrová a jako host pěvecký sbor Andílci / vstupenky od 590 Kč / slevy pro skupiny, abyste opravdu mohli přijít v mezigeneračním mixu! Při nákupu 5 vstupenek cena 350 Kč na osobu.

Mediální partneři:

Prazdrojvisit.czTicketportalPlzeňská vstupenka ČRo PlzeňŽurnálRádio SamsonPlzen.cz

Text tiskové zprávy

(ke stažení v PDF)

Festival Dej více Plzni propojí generace

ZMĚNA: koncert Marie Rottrové 15.9.2022 se kvůli nepřízni počasí přesouvá do Velké synagogy.

Nádvoří Plzeňského Prazdroje se 6. a 15. září 2022 stane dějištěm prvního ročníku festivalu Dej více Plzni. Na jeho jevišti se vystřídají umělci, kteří mají fanoušky ve všech generacích. Kromě kulturního programu zaostřuje festival i na téma setkávání generací. Proto představí také projekty mezigeneračního centra TOTEM.

V úterý 6. září odpoledne odehraje v pivovaru Divadlo Spejbla a Hurvínka představení speciálně připravené pro letní scénu: Hurvínek a nezvaný host.

Večer se v pak Plzni poprvé představí ostravské duo Jiří Krhut a Štěpán Kozub s písničkami (nejen) z alba Prásknu bičem. A samozřejmě se svým svérázným humorem.

Čtvrteční večer 15. září bude patřit Marii Rottrové a dětskému pěveckému sboru Andílci.

„V úvodu představíme TOTEMové mezigenerační projekty a projekt S Andílky tančí celá rodina, tančí celá země. Rádi bychom lidem předvedli, že umění může být tím, co propojuje generace,” říká ředitelka TOTEMu Vlasta Faiferlíková.

„Spojili jsme síly s pořadatelem festivalu, Nadačním fondem maléDivy, a s Plzeňským Prazdrojem, abychom do Plzně přivedli zajímavé hosty. A také chceme připomenout, že TOTEM už 23 let pomáhá, kde je třeba, a že bez podpory veřejnosti a sponzorů se neziskovky našeho typu neobejdou,” říká Lenka Kropáčová z oddělení PR a dárcovství.

Po úspěšném uvedení kulturního projektu Dej Více Praze v loňském roce vznikl letos Dej Více Plzni. DejVíceFest jsou festivaly s dobročinným přesahem, které propagují, podporují a propojují neziskové organizace s dalšími donátory.

„Podpořit TOTEM můžete nejen zakoupením festivalových vstupenek na portálu Plzeňská vstupenka, ale i finančním darem. Pomáhejte spolu s námi!” vyzývá Lenka Kropáčová. Na mezigenerační činnost centra TOTEM je zaměřený i aktuální dárcovský projekt na portálu Darujme.cz.

Kontakty na pořadatele:

Nadační fond maléDivy
Email: info@dejvicepraze.cz
Telefon: 603 112 682

TOTEM, z.s.
Email: kropacova@totemplzen.cz
Telefon: 777 343 766