Březnové Language Café – Dobrá káva a rozhovory v cizích jazycích? Proč ne…?

Podobně jako před měsícem, i v březnu se v boleveckém TOTEMu rozezvučel velký sál různými světovými jazyky, které s sebou přinesly spoustu zajímavých témat k hromadné diskuzi i k menším rozhovorům.

U stolečků s jednotlivými jazyky se o plynulý průběh konverzací starali naši lektoři. Anglický stolek vedl Bosson – jihoafrický Francouz žijící v Plzni, ruský Táňa – Ruska žijící polovinu života v Česku s mnoholetými průvodcovskými zkušenostmi po celé České republice, u německého seděla Emma – evropská dobrovolnice pocházející z německého regionu Brandenburg a ke španělskému se posadila Bea – také evropská dobrovolnice, která naopak pochází ze španělského regionu Burgos.

Tentokrát příjemnou atmosféru kavárny obohatili noví návštěvníci anglického stolečku a španělští studenti z programu ERASMUS, kteří doplnili dynamiku skupiny a dopřáli nám možnost zaposlouchat se do různých přízvuků rodilé španělštiny.

Přijdete příště? Další setkání bude už za měsíc, v úterý 26. 4. 2022 od 17:00 hod. Jakými jazyky se bude v dubnovém Language Café mluvit, se dozvíte týden předem na našich webových stránkách nebo na TOTEMovém facebooku.