Den matek můžete oslavit s TOTEMem

Víte, čím je druhá květnová neděle jedinečná? Určitě nemusíte příliš dlouho přemýšlet – ano, tuhle neděli slavíme den matek a ctíme jejich nekonečnou obětavost a odhodlání a nezdolnou sílu mateřství. A i když bychom na své mámy měli myslet a projevovat jim svůj dík za jejich starostlivost nejen v tenhle den, TOTEM všem těm skvělým maminkám právě na 8. 5. 2022 malý dárek nachystal. A vy jim můžete udělat radost spolu s námi!

Dopoledne si (nejen) maminky se svými dětmi můžou užít zážitkovou Duhovou cestu plnou úkolů a hádanek v okolí Boleveckých rybníků. Trasa je asi 3 km dlouhá a vyrazit na ni můžete od TOTEMu v Bolevci (Kaznějovská 51, Plzeň) v čase od 10:00 do 12:00 hod. A možná vám pak duha ukáže, kde je schovaný hrnec plný zlata. Ten by si totiž leckterá máma opravdu zasloužila!

Více o Duhové cestě zjistíte zde.

Odpoledne zas můžete maminkám věnovat plnou náruč písní v podání Žihelského pěveckého smíšeného sboru při jeho nevšedním jarním koncertě. Opatřete mamince či babičce včas vstupenku na tenhle koncert, který bude pohlazením pro duši a který se v TOTEMu Bolevec rozezní od nedělní 17. hodiny.

Více o Jarním koncertě Žihelského sboru najdete zde.