Jaro se hlásí i na TOTEMové terase

Pamatujete? Před půlrokem, o jednom zářijovém pondělku, jsme v TOTEMu Bolevec zahajovali sezónu, kterou teď spolu žijeme. Kromě milého setkání a společných chvil jste měli také krásnou příležitost nachystat nám všem, kteří zavítají na TOTEMovou terasu nebo kolem ní alespoň projdou, rozkvetlé jarní pokoukání, ba přímo pohlazení na duši. Ano, do našich dvou vyvýšených záhonů jste sázeli cibulky narcisek, hyacintů nebo tulipánů. A my jsme na to nezapomněli…

Ještě než podle kalendáře začalo jaro, chodili jsme záhonky okukovat, jestli už se tam něco klube. A s přibývajícími slunečními paprsky bylo opravdu na co koukat. Napřed jsme sledovali, jak z hlíny lezou zelené špičky listů, které každý teplejší a slunečný den vytahoval víc a víc ze země, a teď nás rostlinky těší svými prvními květy. K rozkvetlým hyacintům a narciskám se co nevidět přidají i tulipány, které zatím vystrkují jenom poupata.

Tak vám děkujeme za tu jarní krásu a potěšení na TOTEMové terase a doufáme, že i tu cibulku, kterou jste si odnesli s sebou, abyste ji zasadili do svojí zahrádky nebo ji někomu darovali, sluníčko probudilo k životu, a TOTEMové květinky začínají kvést i jinde po Plzni nebo ještě dál.