Květnové burzy (nejen) zahradních rostlin v TOTEMu

V květnu proběhnou v TOTEMu hned dvě burzy zahradních rostlin, takže pokud máte doma nějaké přebytečné sazeničky ze zahrádky, tak je určitě nevyhazujte! Můžete jim totiž dopřát nový domov. Stačí, když je přineste do TOTEMu, kde sazeničky, pro které už nemáte využití, počkají, než si je vyhlídne ten, komu na zahrádce, na balkoně nebo v truhlíku naopak chybějí.

V TOTEMu Doubravka (Těšínksá 26, Plzeň) budeme vaše rostlinky vyhlížet během čtvrtka 9. 5. 2024 v čase 9:00–15:00 hod. a pátku 10. 5. 2024 v čase 9:00–18:00 hod. V pátek si ve stejném čase může zas kdokoli přijít, vybrat si z předtím donesených sazenic a vzít si je domů, na svoji zahrádku.

Druhou šanci na zahradnické uplatnění získají sazeničky také v TOTEMu Bolevec (Kaznějovská 51, Plzeň), kde na donesené malé rostliny budeme čekat v týdnu od 20. 5. 2024 v čase 8:00–15:30 hod. (a dále dle rozvrhu dalších TOTEMových akcí a aktivit), abychom je pak nabídli zájemcům, kteří by se o ně postarali a zasadili si je na svoji zahrádku. A to se stane při Sousedském jarmarku, který proběhne v pátek 24. 5. 2024 od 13:00 hod., v blízkém okolí boleveckého TOTEMu.

Nenechte si naši burzu zahradních rostlin ujít, podpořme společně myšlenku zahradničení ve městě a udělejme si vzájemně radost.

Navíc, sazenice nejsou jediným „zbožím“, které se může uplatnit při květnových burzách. V TOTEMu v Bolevci chystáme ještě jednu burzu, při které půjde o kuchařské knihy, knihy o bylinkách a o náušnice. Takže pokud máte doma zachovalé a nevyužité knihy o vaření nebo o bylinkách, nebo jste vášnivými sběrateli náušnic, ale už je nemáte kam dávat, přineste je do TOTEMu – dostanou šanci udělat radost někomu dalšímu.
V týdnu od 20. 5. 2024 budeme v boleveckém TOTEMu přijímat jakékoli přebytečné kuchařky, knihy o bylinkách a náušnice. A v pátek 24. 5. 2024 při Sousedském jarmarku proběhne burza, při které knihám nebo náušnicím zkusíme najít nového majitele. Přijdete si vybrat?