Language Café v březnu – Kavárna s možností promluvit světovými jazyky…

…A TO BEZ STRESU A SE ZAJÍMAVÝMI LIDMI

Jste místní a ovládáte jakýkoli cizí jazyk? Nebo jste ze zahraničí a žijete už nějakou dobu v Plzni? Máte chuť setkávat se s podobně naladěnými lidmi a vyměňovat si vaše jazykové znalosti nad šálkem kávy nebo čaje? Pokud vaše odpovědi zní ANO, neváhejte se připojit k našemu Language Café. Čekají vás různě hovořící „stolečky“ s rodilými mluvčími nebo lektory světových jazyků…

Are you from abroad and do you live or stay in Pilsen? Or are you local and do you speak any foreign language? Do you want to meet like-minded people and exchange your language skills with tea or coffee? If your answer is „yes“, so don’t wait anymore and meet with us. Talking tables are waiting for you with native speakers and world languages‘ teachers. 

Tentokrát můžete popovídat / this time you can talk:

  • anglicky s Bossonem (Jihoafričanem studujícím v Plzni)
  • německy s Emmou (Němkou z regionu Brandenburg sousedícím s Berlínem, momentálně v dobrovolnickém projektu)
  • španělsky s Beou a Elenou (Španělkou z regionu Burgos na severu Španělska, momentálně v dobrovolnickém projektu, a Španělkou, která pracuje jako pedagožka v Plzni)
  • rusky s Tatjanou (Ruskou, profesí průvodkyní, žijící více než polovinu života v České republice)

BUDEME SE TĚŠIT 22.3. 2022 OD 17:00 HOD.
V TOTEMU V BOLEVCI!

Vedle dobré kávy a výborných zákusků na vás tentokrát bude ještě čekat mnohem uvolněnější atmosféra – po již dříve zrušené povinnosti prokazovat se certifikáty o očkování nebo prodělání nemoci Covid-19 nemusíme nově vyžadovat ani ochranu úst a dýchacích cest rouškami a respirátory.