Language Café v květnu – Kavárna s možností promluvit světovými jazyky…

…A TO BEZ STRESU A SE ZAJÍMAVÝMI LIDMI

Jste místní a ovládáte jakýkoli cizí jazyk? Nebo jste ze zahraničí a žijete už nějakou dobu v Plzni? Máte chuť setkávat se s podobně naladěnými lidmi a vyměňovat si vaše jazykové znalosti nad šálkem kávy nebo čaje? Pokud vaše odpovědi zní ANO, neváhejte se připojit k našemu Language Café. Čekají vás různě hovořící „stolečky“ s rodilými mluvčími nebo lektory světových jazyků…

Are you from abroad and do you live or stay in Pilsen? Or are you local and do you speak any foreign language? Do you want to meet like-minded people and exchange your language skills with tea or coffee? If your answers are „yes“, don’t wait anymore and meet with us. Talking tables are waiting for you with native speakers and world languages‘ teachers.

Tentokrát si můžete popovídat / this time you can talk:

  • anglicky s Rorym (učitelem angličtiny z Kalifornie, který přicestoval do ČR za poznáním českého jazyka a kultury)
  • německy s Emmou (Němkou z regionu Brandenburg sousedícím s Berlínem, momentálně v dobrovolnickém projektu)
  • španělsky s Beou (Španělkou z regionu Burgos na severu Španělska, momentálně v dobrovolnickém projektu)
  • rusky s Tatjanou (Ruskou, profesí průvodkyní, žijící více než polovinu života v České republice)
  • česky s Klárou (software testerkou, věnující se výuce češtiny pro cizince, kteří se chtějí česky naučit nebo se v ní zlepšit)

BUDEME SE TĚŠIT 24. 5. 2022 OD 17:00 HOD.
V TOTEMU V BOLEVCI!

Tentokrát máme velkou radost z realizace stolečku s češtinou pro cizince, o který byl již delší dobu velký zájem. A tak vedle světových jazyků, které jsou na Language Café dlouhodobým standardem, si můžete přijít procvičit i ten náš český.

This time we’re happy for a table with czech for foreigners, which has been requested for some time now. Thank to that, next to the selection of wold languages, which are our long time standard, you can also come and pratice czech as well.