Lednové Language Café aneb Přijďte si popovídat v cizích jazycích…

Také máte rádi, když si můžete dát něco horkého k pití, ochutnat dobrý moučník a užívat si kavárenské prostředí s dobrou společností a jemným šumem probíhajících rozhovorů okolo? Pak právě to můžete zažít u nás při Language Café – v kavárně, která se od ostatních liší možností popovídat si v několika cizích jazycích.

Přijďte si procvičit své jazykové znalosti s rodilými mluvčími a lektory různých světových jazyků prostřednictvím běžného rozhovoru na volná témata. Můžete povídat, poslouchat nebo zavítat k dalším jazykovým stolečkům, je to jen na vás. Navíc, úroveň jazyka zde nehraje žádnou roli! Tak co, zkusíte to?

Do you like moments, when you can visit a nice cozy caffé and enjoy some hot beverage and delicious cake? If yes, then this is exactly what we offer but also with an opportunity to engage in foreign language conversations. You can come to speak, listen or just look around, the choice is yours!

Tento měsíc si můžete popovídat:

  • v angličtině s Bich Vu, studentkou původem z Vietnamu, v současnosti pracující pro společnost testující letecké materiály
  • ve španělštině s Blau, TOTEMovou dobrovolnicí v evropském projektu, pocházející z Lleidy v Katalánsku,
  • v němčině s Hannah, další TOTEMovou dobrovolnicí z evropského projektu, původem z Chotěbuzi v Braniborsku,
  • v ruštině s Táňou, ruskou dlouhodobě žijící v Česku se zkušenostmi v průvodcovství

Budeme se těšit 24. 1. 2023 od 17:00 do 19:00 h.
v TOTEMu v Bolevci.