Letní setkávání v plném proudu

Jak jste si jistě všimli, letní TOTEMový rozcestník je naplněn různými výšlapy, exkurzemi, výlety. Další akce se dějí i v jednotlivých skupinkách, které se díky TOTEMu stmelili. Jde například o TOTEMové pohodové „hůlkaře“, kteří se setkali v červenci, aby vyrazili na okruh na Borech, provětrali svoje nordic walkingové hole a prošli si nádhernou Luftovu zahradu. Pozadu nezůstali ani další „hůlkařské“ skupiny.

Eva Haunerová zase vyrazila se stálými účastníky jejích vycházek po okolí Zbirohu. Tato skupinka se setkávala i v době opatření a vyrážela na procházky do okolí. Část naplánovala i společnou dovolenou.

Posláním TOTEMu je stmelovat lidi, dávat podněty pro setkání, mít prostor se rozvíjet a držet v kondici. Setkávání kolegů, spoluúčastníků, spolukurzistů, kamarádů nám dělá radost, ať je v TOTEMu nebo mimo něj.

Podívejte se na různá letní setkání ve fotografiích zde.

Nemáte s kým vyrazit? Máme ještě pár volných míst na TOTEMové  koloběžkování (4. 8. 2020), na procházku Kokotským lesem (11. 8. 2020), na Zážitkový špacír s Vendy a Márlíčkem (14. 8. 2020), a další. Více informací v boleveckém TOTEMovém rozcestníku.