Advent ťuká na dveře i v TOTEMu Copy

I v TOTEMu v Bolevci už začínáme plánovat krásné adventní akce a budeme rádi, když se na některé z nich potkáme.

Příležitost si jistě najdou jak milovníci adventních koncertů, tak tvořiví lidé, či rodiny s dětmi. V TOTEMu se od listopadu do konce prosince můžete potkat s anděly, bílým koněm, hudebníky i tanečníky. Stačí si jen vybrat…

Těm, kdo se letos chystali, že si vyrobí svůj vlastní adventní věnec a ještě se k tomu nedostali, by mohlo pomoci naše video: Adventní věnec – tvořivá dílna s Helenou.

27. 11. 2022 14:00–18:00 Andělské zvonění aneb Tvořivé dílny v Bolevci

Víte, kam nechodí čerti, ale andělé? Přece do TOTEMu. Ve spolupráci s Městským obvodem Plzeň 1 zveme na odpoledne plné tvořivých dílen, kde si všichni od dětí po dospělé mohou vyrobit adventní dekorace, dárky pro své přátele, rodinu,… Posedíte u nás v Kafíčku při dobré kávě, domácím moučníku, hrnku čaje či sklence punče. Vstup zdarma, platit se bude spotřebovaný materiál na jednotlivých dílnách.

1. 12. 2022 17:00 Rozsvícení TOTEMového stromečku

Srdečně zveme všechny přátele TOTEMu na tradiční slavnostní zahájení adventního času. Společně rozsvítíme stromeček, ochutnáme výtečný punč, rozjiskříme prskavky, zazpíváme si koledy…

1. 12. 2022 Vernisáž výstavy TOTEM Art: Pokoj lidem dobré vůle

Srdečně zveme na vernisáž tradiční předvánoční výstavy skupiny TOTEM Art v 1. patře plzeňské radnice, nám. Republiky 1.

6. 12. 2022 17:00 Předvánoční TOTEMový (PUB)KVÍZ

Staňte se historicky prvními kvízovými hráči v TOTEMu. Předvánoční kvíz je týmové klání na motivy vědomostních soutěží, které znáte z hospod, restaurací či pubů. Vzhledem k ročnímu období vás čeká kvíz plný otázek s nádechem sváteční atmosféry. Domluvte se s přáteli, známými nebo rodinou a přijďte zabojovat jako tým! Podrobnosti a rezervace týmů: blahova@totemplzen.cz.

Adventní koncerty a hudebně taneční odpoledne:

5. 12. 2022 od 15:00 Adventní koncert seniorského sboru Jamáček
13. 12. 2022 od 15:00 Vánoční taneční odpoledne se Seniorkapelou
14. 12. 2022 od 17:30 Adventní koncert sboru KOST
18. 12. 2022 od 16:00 Vánoční koncert se zpívanou souboru Choroš

13. 12. 2022 Krásy německého Pasova s vánoční atmosférou

Po dlouhé době s průvodkyní Petrou Pavlíkovou organizujeme autobusový zájezd v předvánočním čase. Čeká nás prohlídka historického centra Pasova a následně návštěva adventních trhů s možností užít si atmosféru, koupit tradiční pochutiny, nápoje či dárečky. Pojedeme klimatizovaným autobusem s WC, po celou dobu budeme mít k dispozici průvodce, odjíždět budeme z Plzně v 7:30 hod. a návrat předpokládáme kolem 21. hod.

Cena zájezdu 970 Kč při platbě do 15. 11. 2022, později 1 070 Kč. Platba při rezervaci, zároveň si při platbě vyberete sedadlo v autobusu.

Podrobnosti v letáčku na recepci v TOTEMu v Bolevci (Kaznějovská 51, Plzeň) či na webových stránkách: www.totemplzen.cz.

15. a 16. 12. 2022 15:00–19:00 Tvořivá dílna v Pivovarském muzeu

Srdečně zveme všechny bez rozdílu věku do naší tvořivé TOTEMové dílny, která se vám otevře ve dvoře Pivovarského muzea v rámci akce Podzemí za svitu baterek. Přijďte si k nám vyrobit dáreček pro toho, koho máte rádi, popovídat si, užít si příjemný adventní čas. Odnesete si od nás krásné papírové přání či originální dřevěnou ozdobu a věříme, že i úsměv na tváři. Moc se na všechny těšíme. Poplatek dle spotřebovaného materiálu.

20. 12. 2022 17:00–19:00 Vánoční Language Café

Jste ze zahraničí a žijete už nějakou dobu v Plzni? Nebo jste místní a ovládáte jakýkoli cizí jazyk? Máte chuť setkat se s podobně naladěnými lidmi a vyměňovat si jazykové znalosti nad šálkem kávy nebo čaje? Pokud vaše odpovědi zní ANO, neváhejte se připojit k Language Café. Čekají vás různě hovořící stolečky s rodilými mluvčími nebo lektory světových jazyků. Těch známých i těch exotických

22. 12. 2022 9:00–20:00 Betlémské světlo v TOTEMu

Tradičně v předvánočním čase přivážejí skauti do Plzně Betlémské světlo – oheň, který byl zažehnut v Betlémě a v podobě jediného plamínku překonal tisíce kilometrů. Plamínek, který představuje symbol míru, lásky, naděje a přátelství, bude zářit i u nás v TOTEMu. Rádi vám tenhle věčný plamínek a s ním také vše dobré, co v sobě nese, předáme dál – zastavte se u nás ve čtvrtek před vánočními svátky se svou lampou či lucernou, zapalte si ji a doneste si Betlémské světlo domů.