Na dovolenou do Chorvatska

Ve spolupráci s Hankou Volfovou nabízíme příležitost užít si týden v Chorvatsku se vším, co k dovolené u moře patří. A navíc s možností cvičení či vycházkami po okolí.

Zamíříme autobusem do letoviska Tučepi – Hotel Villa Vinka*** v termínu 17.–26. června 2022.

Poloha a popis:

Rybářské městečko Tučepi je obklopené borovicovými lesy, olivovými háji a nádhernými oblázkovými plážemi s průzračnou vodou. Nacházejí se zde moderní hotely, kavárny a zahradní restaurace s možností ochutnávky dalmátských specialit. Krásu městečka tvoří také pohoří Biokovo s nejvyšší horou sv. Jure (1762 m). Původně se ves rozkládala vysoko nad mořem. Zdejší osídlení sahá do antické doby, což dokumentují sloupy vestavěné do románsko-gotického kostela sv. Jiřího, náhrobní kameny i patrné fragmenty zdiva v barokním kostelíku na hřbitově. Villa Vinka se nachází v blízkosti hotelu Alga, nedaleko sportovního centra. Hotel se nachází cca 150 – 200 m od moře, u promenády s obchůdky a restauracemi.

Vybavení & služby:

Recepce, parkoviště, Wi-Fi (v prostoru recepce). V centru letoviska restaurace, obchody, kavárny.
Ubytování: Villa Vinka nabízí komfortní ubytování penzionového typu, hotel je kompletně zrekonstruovaný, s útulnou recepcí, společnými prostorami a pokoji. Pokoje jsou nově a moderně vybaveny, mají vlastní WC, sprchu, klimatizaci, ledničku, SAT/TV, balkon nebo terasu. Jsou komfortně vybaveny, po rekonstrukci. Hotel připravuje krytou terasu pro cvičení..
Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet, dezert.
Sport & zábava: Dětské hřiště, půjčovna šlapadel, vodní sporty, tenisové kurty, fotbalové hřiště, možnost výletů lodí i autobusem do okolí.
Pláž: Oblázková – asi 200 m od villy, lemovaná borovicemi, vhodná i pro děti. Pozvolný přístup do moře.
Moře: 150-200 m

Cena: 8950 Kč / os. (zahrnuje 7x ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s polopenzí, povlečení, ručníky, spotřeby energií, služby delegáta, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, prostor pro cvičení, možnost ranního či večerního protažení, uvítací přípitek).

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh B TURISTA 300 Kč / osoba – STANDARDNÍ POJIŠTĚNÍ
nebo doporučujeme pojištění typu A30 Pandemic 700 Kč / osoba/pobyt = KOMPLETNÍ BALÍČEK POJIŠTĚNÍ + POJIŠTĚNÍ PANDEMICKÝCH RIZIK

Záloha 1000 Kč na osobu do 28.2.2022
Storno zdarma do 30.4.2022
Doplatek do 10.5.2022

Informační schůzka:

Přijďte si 2. 2. 2022 v 16:00 hod. pro podrobnosti a zeptejte se organizátorky zájezdu na vše, co vás zajímá. Na schůzce bude zároveň možné zaplatit zálohu za zájezd.

Přihlášení:

Podrobnosti k zájezdu si můžete vyzvednout na recepci v TOTEMu, kde je i možné se již průběžně kdykoli přihlašovat.

Recepce Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.
Kaznějovská 51, Plzeň
Tel: 377 260 425, 777 343 580              totem@totemplzen.cz

Přihláška ke stažení níže:

Ke stažení