Omezení shromažďování doléhá i na TOTEM

A oba koordinovaně vykřikovali: „Rozejděte se! Neshlukujte se!“

„Celá akce začala srážkou dvou fiakrů, bezpochyby inscenovanou. Dvojice tajných Ječný – Ziegler neměla zájem na nějakých skrumážích před střeženým obchodem, a proto koordinovaně rozháněla zvědavce tím, že Ziegler volal: „Rozejděte se!“ a Ječný: „Neshlukujte se!“. K tomu se přidaly Klaus a Bernard, dva mohutné zvony z chrámu sv. Štěpána, a v tomto hluku zcela zanikl skřípot diamantu, jímž pachatel s obdivuhodnou zručností vykrojil otvor ve skle výkladu. S přívěskem pak rychle zmizel.“

Jára Cimrman: Vražda v salónním coupé

* * * * *

Vážení klienti, přátelé a partneři TOTEMu,
je nám to líto, ale došlo na výše popsaná slova Járy Cimrmana a i TOTEM musí reagovat na mimořádné opatření vlády ohledně shromažďování více než šesti osob.

Až do pátku 16. 10. 2020 jsou v TOTEMu Bolevec zrušeny téměř všechny pravidelné aktivity tak, jak je znáte. Protože ale vnímáme stále velký zájem o to aktivně na sobě a se sebou pracovat, udržovat se v kondici, stojíte o to bezpečně, ale přece se potkávat s přáteli, hledáme cesty pro to, jak vše umožnit. Umožnit těm, kteří se rozhodnou dojít si do TOTEMu pro trochu té sluníčkové energie v čase nepříznivé mediální masáže.

Takže, nepodléhejte chmurům, i za podzimními mraky se schovává slunce.

Když vám bude jakkoli těžko, volejte buď nám, nebo na krizovou linku programu MOSTY, kde vám zprostředkujeme dobrovolnickou pomoc s nákupy, vyzvednutím léků, popovídáním… Postavíme spolu „most“ k lepším dnům.

Krizová linka – tel. číslo: 774 784 402

Z TOTEMu zdraví Váš tým