Piknikování v TOTEMu hned dvakrát

Máte rádi léto? Sluníčko, zelená tráva, deka a nějaké domácí dobrůtky… a hlavně parta lidí, povídání a dobrá zábava. To je pravý piknik! A v TOTEMu můžete v létě zažít hned dva.

První vás čeká už 29. 6. 2021 od 17:00 hod. Bude spojený s naší známou jazykovou sešlostí Language Café. Čeká vás deka česká (zvláště pro cizince, kteří se učí se tento jazyk), německá, anglická, francouzská, španělská a ruská. Budete mít možnost potkat lidi různých národností a věku a popovídat si o všem možném v jazyce, který si vyberete. Každá deka má svého vedoucího, který si připravil program pro „svou“ skupinku.

Druhý piknik se bude konat v neděli 1. 8. 2021 od 16:00 hod. V čem bude tento speciální? Tímhle piknikem, a právě v první srpnový den, se přidáváme k celorepublikové výzvě  „Česko jde SPOLU na piknik“ a k pokusu o rekord v počtu pikniků v jeden den po celé naší vlasti. Podpořme iniciativu setkávání se i mimo zdi našich domovů u příležitosti Mezinárodního dne přátelství. Vezměte sami sebe, případně kamaráda, dítě, vnouče, deku, občerstvení, nějakou karetní hru a přidejte se k nám! Akce proběhne za dobrého počasí. Pozor, piknik také propojujeme i s možností popovídat si v cizím jazyce. V jakých jazycích to bude, upřesníme týden před akcí na webových stránkách. Nebojte se, čeština bude převažovat! Podpořme myšlenku setkávání a přijďme posedět, poklábosit a třeba i přispět k vytvoření rekordu.

Na jednu i druhou akci vezměte něco malého k snědku a pití. Drobné občerstvení nabídne i naše Kafíčko. Ale hlavní věc je, že společně můžeme strávit pár příjemných chvil. Srdečně vás zveme!