Podpora, kterou pro naši práci získáváme, je úžasná a pestrá.

Někdy na nás myslí firma s nabídkou dezinfekce na ruce i prostory. Tímto děkujeme firmě Protruck, budeme se snažit distribuovat, kam je potřeba (jen sehnat malé lahvičky je nadlidský výkon).

Jindy se mezi dveřmi objevila aromaterapeutka Michaela Makulová a donesla krabici plnou vůní. Můžeme tak podarovat aroma dezinfekčním sprejem, krémem na ruce či vůní ty, kteří už několik týdnů pracují na různých frontách na 200%. Věřte, že máme kolem TOTEMu lidi, kteří poselství jejich produktů “Sejme všechny starosti“ nebo  „Získá lehkost bytí“  přijmou jako ten největší dárek.

Když se síly spojí, dokážeme pomáhat ještě efektivněji. Moc děkujeme Domovince a Obchodnímu centrum Plzeň za vznik myšlenky Rouškomatu (místa, kam můžete odevzdávat roušky, které pak Domovinka ve spolupráci s námi distribuuje dál) a také děkujeme za něco sladkého, co nám pomáhá vydržet.

Velmi nás těší podpora Městského obvodu Plzeň 1 v čele s paní starostkou Ing. Helenou Řežábovou. Kromě přívalu vitamínů C, jsme získali i cenný vitamín Č, hedvábné ruce díky voňavým esencím a hlavně krásný pocit, že se o nás někdo stará.

Těsně před Velikonocemi jsme dostali ještě dva krásné dárky od švadlenek – jedno byly od paní Marie jarní roušky pro celý tým a pak od paní Marty háčkované přívěšky na klíče. Sluší nám to v jarních modelech a dobře se nám hledají klíče.

A tento týden nám dokonce senioři nechávají hrát v rádiu…to jsme i slzu zamáčkli. Ale nejde o dárek, jde o to, že na nás někdo myslí a poslal nám svůj kousek sebe. Proto tuhle práci milujeme.