Podpořte svoji oblíbenou neziskovku

S návratem k běžné činnosti sčítáme i v TOTEMu finanční ztráty z neuskutečněných aktivit a pronájmů za uplynulé měsíce. Tyto zdroje nám v minulých letech pomáhaly zabezpečovat chod našeho centra a nyní jejich výpadek významně pociťujeme. Velmi si vážíme každého příspěvku od firemních sponzorů i darů od našich příznivců, obzvláště v této nelehké době.

Podpořit můžete naše projekty na portálu Darujme.cz zasláním jednorázového příspěvku. Všechny stálé fanoušky zveme také do Klubu přátel TOTEMu, v němž se společně potkáváme se všemi milými lidmi, kteří nás podporují pravidelnými měsíčními příspěvky. I obyčejné nákupy v internetových obchodech můžete proměnit v dobrý skutek: kliknutím navíc nám zajistíte cashback ve výši několika málo procent z ceny nákupu, které zašle obchodník ve prospěch naší organizace – aniž byste při nákupu zaplatili cokoli navíc.

A to nejkrásnější nakonec – pořiďte si dárek pro sebe nebo vaše blízké! Set „DOBROroušky s náušnicemi“ jsme vyrobili ve speciální vyladěné edici v mnoha barvách. Vybrat si tu správnou kombinaci můžete i přímo v TOTEMu – za 152 Kč tak uděláte kopu radosti – sobě, svému okolí i nám.

Vybrat si možnost nejlepší formy podpory můžete ZDE. Rádi vám poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní osoba:

Lenka Kropáčová
tel.: (+420) 777 343 766, e-mail: kropacova@totemplzen.cz